Pako Lorente i Jan Błachowicz szukają ambasadorów marki. Może to Ty?

W zeszłym roku marka Pako Lorente i Jan Błachowicz rozpoczęli współpracę, która zaowocowała stworzeniem propozycji modowych. Stylizacje te rozkochały w sobie miłośników współczesnego, męskiego stylu, którzy stawiają na swoich. Dlatego też firma i mistrz UFC w wadze półciężkiej poszukują właśnie takich osób, którzy staną się ambasadorami marki. Może wśród nich będziesz właśnie Ty?

Pako Lorente i Jan Błachowicz ogłaszają konkurs na ambasadora marki

Pako Lorente i ambasador maki, Jan Błachowicz ogłosili konkurs, w którym szukają oni wyjątkowych osobowości wyróżniających się aparycją, stylem i pasją. W konkursie udział może wziąć dosłownie każdy. Zwycięzcy nie tylko dołączą do Klubu Kultur marki, ale również otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 złotych.

Pako Lorente i Jan Błachowicz szukają ambasadorów marki. Może to Ty?_1
Konkurs potrwa od 6 października do 6 listopada.

Przeczytaj także: Odzież i obuwie outdoorowe idealne na jesień 2022/23

To jednak nie wszystko, ponieważ osoby, które wygrają w konkursie marki, oprócz dołączenia do wyżej wspomnianego klubu i nagrody pieniężnej otrzymają odświeżenie swojej szafy oraz wezmą udział w dedykowanej sesji zdjęciowej. Główną nagrodą jest jednak wizerunek marki i Klubu Kultur oraz tworzenie z Błachowiczem nowej kultury męskiego stylu!

Twarzą możesz zostać i Ty! Wystarczy się zgłosić!

Nowy projekt marki i mistrza UFC w wadze półciężkiej startuje 6 października. Przez cały miesiąc, bo do 6 listopada każda osoba będzie mogła zgłosić swoją kandydaturę. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich kandydatów jury ogłosi dziesięciu zwycięzców, którzy zostaną określeni mianem ambasadorów marki.

Pako Lorente i Jan Błachowicz szukają ambasadorów marki. Może to Ty?_1
Może Ty zostaniesz ambasadorem marki i dołączysz do Jana Błachowicza?

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie Pako Lorente. W zgłoszeniu trzeba uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty jesteś osobą, która powinna dołączyć do tego elitarnego grona ambasadorów marki lub publikując na swoim Instagramie post ze swoją fotografią. Trzeba jednak pamiętać o oznaczeniu marki @pakolorente_com oraz dodaniu hashtagów #KlubKultur i #PakoLorente. Zdjęcia umieszczane w serwisie mają odzwierciedlać styl i osobowość kandydata. W opisie postu należy również umieścić odpowiedź na pytanie konkursowe – dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do Klubu Kultur i tworzyć z Janem Błachowiczem nową kulturę męskiego stylu!

Poszukujemy silnych, ciekawych osób, które idealnie odzwierciedlą ducha marki. Mężczyzn wyróżniających się osobowością, którzy nie boją się stawiać na swoim i wyznaczać nowych trendów w świecie mody. Jako pierwszy przedstawiciel Klubu Kultur Pako Lorente stworzę drużynę składającą się z prawdziwych mistrzów. Nie mogę się doczekać! 

komentuje Błachowicz, ambasador marki.

Źródło: opr. wł./info prasowe

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Skład Polaków na mecz z Arabią Saudyjską! Tak zagramy o trzy punkty!

Już dziś dowiemy się, czy Polska będzie miała jakiekolwiek...

Remake Red Dead Redemption na Unreal 5. Robi wrażenie!

Minęło dwanaście lat od premiery RDR na konsole PS3...

TV do oglądania filmów i seriali. Jaki wybrać w 2022 roku?

Wszyscy widzimy co dzieje się za oknem. Pogodę można...

Awans Polski. Co musi się stać, aby do tego doszło?

Już w środę reprezentacja Polski zagra swój ostatni i...

Czy inwestycja w Bitcoin jest lepsza od złota w 2022 roku?

Rosnąca baza użytkowników, szybko zmieniająca się sieć firm opartych...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!