134
Views

Paweł Dawidowicz nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Reprezentant Polski ma być celem transferowym dla dwóch drużyn z Premier League. Czy 27-latek trafi do najlepszej ligi świata?

Paweł Dawidowicz na celowniku dwóch angielskich klubów

27-letni obrońca jest obecnie zawodnikiem Hellasu Verona. Łącznie w Serie A zaliczył 63 mecze, a we włoskiej lidze gra od sezonu 2017/18. W ostatnim czasie Dawidowicz mierzy się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klubów z Premier League.

Przeczytaj także: Krzysztof Piątek zmieni klub? Wielkie oczekiwania. Liga Mistrzów na horyzoncie!

Obrońca reprezentacji Polski znalazł się na celowniku Bournemouth, który jest głównym zainteresowanym sprowadzeniem 27-letniego obrońcy Hellasu. Dawidowicz przykuł też uwagę beniaminka angielskiej ligi – Fulham.

paweł dawidowicz
Paweł Dawidowicz w Premier League? Wielkie zainteresowanie Polakiem

Polak trafi do Premier League? Czasu jest coraz mniej

O ile przez ostatnie kilka tygodni to Bournemouth było głównym kandydatem do ściągnięcia polskiego obrońcy, to według Mateusza Borka, to właśnie Fulham wysunęło się na pozycję lidera, jeśli chodzi o transfer Dawidowicza. Paweł Dawidowicz miałby być transferem wykonanym w ostatniej chwili.

Klub z Londynu musi się śpieszyć, bo wrogiem jest nie tylko inny klub, ale także czas. Letnie okienko transferowe w Anglii kończy się już 1 września. Paweł Dawidowicz ma szansę dołączyć do angielskiej ligi, co byłoby dla niego sporym wyzwaniem.

Paweł Dawidowicz w Premier League? Wielkie zainteresowanie Polakiem
Źródło: prywatne konto Dawidowicza na instagramie @pawel.dawidowicz

Źródło: Twitter/ Źródło zdjęcia

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.