Connect
To Top

Phiaton BT 120 NC – słuchawki stworzone do treninigu

Nie wyobrażam sobie treningu bez muzyki, a głównym powodem nie jest szum okolicy, czy dźwięki wydawane przez auta, a mój ciężki oddech, który w jakiś sposób mnie deprymuje i dekoncentruje. Dlatego też muzyka jest dla mnie jednym z najważniejszych elementów treningu. Słuchawki do biegania powinny leżeć w uszach na tyle dobrze, że nawet podczas energicznych ruchów nie poruszą się, a ich dźwięk będzie na tyle dobry, że bębenki nie będą nas bolały po kilku minutach słuchania. Czy takimi słuchawkami są Phiaton BT 120 NC?

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Phiaton BT 120 NC to douszne słuchawki bezprzewodowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz znakomitą jakością dźwięku, a przede wszystkim świetnie trzymają się w uszach. Sprawdźcie jak sprawdziły się podczas dwutygodniowych testów, i czy warto w nie zainwestować! 

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.