83
Views

Złe wiadomości dla osób, które na codzień korzystają z usług firmy Polkomtel. Plus na kartę będzie droższy. Podwyżek nie unikną również klienci Plush.

Wszystko drożeje. Dlatego nie dziwi fakt, iż nawet sieci telefonii komórkowej wprowadzają podwyżki. Jeśli korzystacie z ofert na kartę od Polkomtela, musicie wiedzieć, że od przyszłego roku czekają na was podwyżki. I to nie małe.

Test Motorola Edge 30 Pro. Topowy smartfon z Androidem
Plus na kartę będzie droższy. Plush też. Zmiany od 2023 roku

Plus na kartę będzie droższy. Nowy cennik Polkomtel od 2023 roku

Przygotujcie się na zmiany. Od 7 lutego wchodzi nowy cennik w Plusie. Zacznijmy od Plusa. W przypadku połączeń głosowych, będzie drożej o 10 groszy za każdą minutę. Mamy więc wzrost z 0,39 zł na 0,49 zł. SMS-y mają kosztować 0,29 zł za sztukę, MMS-y 0,39 zł za sztukę. W zależności od taryfy, widzimy wzrost od 4 do nawet 19 groszy.

W Plush także należy spodziewać się podwyżek. Nieco niższych, ale jednak. Minuta połączenia wzrośnie z 0,35 zł na 0,39 zł. SMS dotychczas kosztował 20 groszy. Teraz będzie kosztować o pięć groszy więcej. Mało tego, jeśli będziecie chcieli połączyć się z Działem Obsługi Klienta, spodziewajcie się opłaty wynoszącej 1,97 zł za połączenie.

Test Motorola Edge 30 Pro. Topowy smartfon z Androidem

Nowy cennik oferty Plus na kartę

Niestety, jest drogo. Może wydawać się, że to “groszowe zmiany”, jak w przypadku nowej ceny eTOLL od 2023 zł. A jednak, patrząc na ten temat inaczej, podwyżki są naprawdę duże. Szczególnie, jeśli patrzymy np. na różnicę ceny MMS-ów, która wynosi aż 63%! Dziesięć groszy różnicy w przypadku minuty połączenia to wzrost na poziomie 25%. Są to więc wartości dużo wyższe niż inflacja, która według GUS wynosiła 17,5% w listopadzie bieżącego roku.

Szczegółowe informacje na temat zmian w cenniku można znaleźć odwiedzając stronę Plus.

Plus na kartę będzie droższy. Plush też. Zmiany od 2023 roku
Plus na kartę będzie droższy. Plush też. Zmiany od 2023 roku
Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.