Polecane zestawy komputerowe – Styczeń 2020

UWAGA!

Zestawy są nieaktualne. Wszystko jest spowodowane chińskim nowym rokiem. Zestawy zostaną zaktualizowane jak sytuacja z cenami się unormuje, bowiem pamięci RAM oraz dyski SSD skaczą z cenami.

Nie łatwo jest w dzisiejszych czasach kupić dobry komputer nie mając nawet podstawowej wiedzy o elektronice. Dlatego też wychodzimy do Was z pomocą i prezentujemy polecane zestawy komputerowe – Styczeń 2020. Wszystkie prezentowane PC-ty są stworzone z myślą o graczach, jak i niedzielnych użytkownikach. Każdy więc powinien znaleźć zestaw idealny dla siebie.

Polecane zestawy komputerowe – Styczeń 2020 – dla osób, które wymagają indywidualnego podejścia

Konfiguracje, które stworzyliśmy nie przekraczają kwoty około 5000 zł. Jest to spowodowane tym, iż w wyższym budżecie przykłada się większą uwagę pod konkretne wymogi klienta. Jako, iż nasza redakcja współpracuje ze sklepem morele.net możemy postarać się o udzielenie rabatu. Zachęcamy do kontaktu na fanpage bądź adres email. Można również odwiedzić naszą grupę na Facebooku i zadać pytanie, a z pewnością osoby zajmujące się na co dzień elektroniką postarają się pomóc. W razie jakikolwiek pytań (chęć modyfikacji zestawu, złożenia w innym budżecie, itd.) prosimy o kontakt poprzez dowolną z wyżej wymienionych form. Oczywiście możecie również zostawiać komentarze pod artykułem. Aby nie przedłużać, zachęcamy do lektury artykułu pt. Polecane zestawy komputerowe – Styczeń 2020.

Reklama

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama