Polska - Hiszpania mecz ćwierćfinałowy. Rywale w półfinale
Polska - Hiszpania mecz ćwierćfinałowy. Rywale w półfinale

Polska – Hiszpania mecz ćwierćfinałowy. Rywale w półfinale

Polska – Hiszpania. Mecz ćwierćfinałowy na Mistrzostwach Świata

Mecz Polska – Hiszpania udowodnił, że nasi rodacy mają ducha walki. Polacy od początku spotkania grali odważnie, a po trafieniu Adama Waczyńskiego wyszli na minimalne prowadzenie. Bardzo aktywny był oczywiście Ricky Rubio, ale rywale grali głównie pod kosz – dzięki akcji Victora Clavera ich przewaga wzrosła nawet do sześciu punktów. Kadra odrabiała straty rzutami z dystansu – po rzutach Łukasza Koszarka i Damiana Kuliga był już remis! Hiszpanie nie pozwalali na nic więcej, a po zagraniu Willy’ego Hernangomeza po 10 minutach wygrywali 22:18.

Michał Sokołowski na początku drugiej kwarty sprawiał, że zespół trenera Sergio Scariolo nie mógł uciec Biało-Czerwonym. Późniejsza trójka A.J. Slaughtera zbliżyła nasz zespół na zaledwie punkt! Od tego momentu Hiszpanie zaczęli korzystać z tego samej broni, zanotowali niesamowitą serię 9:0 i odskoczyli. Polacy odpowiadali na to twardą i skuteczną grą Adama Hrycaniuka, a dzięki temu ciągle byli w grze. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 46:41.

1 2 3 Następny


Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/lsmedia/menworld.pl/public_html/wp-content/plugins/zeen-engine/inc/class-zeen-engine.php on line 529
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Samsung Galaxy S10
Smartfony z serii Galaxy S10 od jutra w sprzedaży. Sprawdź ile będą kosztować!