Poznaj zegarki Timex Waterbury

Zegarki Timex przynoszą radość swoim właścicielom już od 1854 roku. Tak długa tradycja sprawia, że zegarki Timex są czymś więcej niż tylko modnym gadżetem – te zegarki mają bowiem swoją odrębną duszę. Nie bez powodu sam Mark Twain w 1901 roku wyraził dla nich swój podziw pisząc list do fabryki w Waterbury – miasta, które właśnie dzięki zegarkom Timex nazywano „Amerykańską Szwajcarią”.

Seria zegarków vintage Waterbury, która powstała na 160 urodziny firmy, stała się esencją dziedzictwa marki. Zegarki męskie Waterbury zawdzięczają swoją stylistykę wizualnemu postarzaniu za pomocą przetarć czy też powłoki w kolorze starego złota, nie ma tutaj jednak mowy o wizerunku zwykłego starego zegarka. Zegarki retro z serii Timex Waterbury wyglądem przywodzą na myśl nutkę nonszalancji i dostojności, którą charakteryzowali się mężczyźni na przełomie XIX i XX wieku. Męski zegarek o stonowanych kolorach i gustownym pasku z naturalnej, skóry lub w formie stalowej bransolety z pewnością zadowoli prawdziwego dżentelmena, a podświetlana od spodu w całości tarcza, charakterystyczna tylko dla zegarków firmy Timex podkreśli elitarny charakter właścicieli tych wspaniałych dzieł sztuki.

Poznaj zegarki Timex Waterbury

Timex Waterbury

Waterbury to szeroka gama modeli dla wszystkich poszukujących czegoś więcej niż klasycznego zegarka. Zegarki vintage wyprodukowane przez Timex wpisując się w niepowtarzalny starodawny styl. Są wbrew pozorom bardzo różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni egzemplarz dla siebie. Waterbury TW2P95500 wyróżnia się sferycznym, wypukłym szkłem, świetnym paskiem powstałym w wyniku połączenia skóry i filcu oraz wysmakowaną kolorystyką. Z kolei Timex Waterbury TW2P75100 to doskonały przykład świetnie prezentującego się uniwersalnego zegarka na szerokiej stalowej bransolecie. W zegarkach męskich serii Waterbury znajdziemy również zegarki z rozwiązaniem slip-through umożliwiającym łatwą wymianę paska np. Timex Waterbury TW2P64700 czy Timex Waterbury TW2P64500.

Reklama

Jeśli podoba Ci się styl marki Timex, polecamy zapoznanie się z wszystkimi kolekcjami zegarków Timex na stronie autoryzowanego sklepu zegarek.net

1 - ilość komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama