Connect
To Top

Poznaj zegarki Timex Waterbury

Zegarki Timex przynoszą radość swoim właścicielom już od 1854 roku. Tak długa tradycja sprawia, że zegarki Timex są czymś więcej niż tylko modnym gadżetem – te zegarki mają bowiem swoją odrębną duszę. Nie bez powodu sam Mark Twain w 1901 roku wyraził dla nich swój podziw pisząc list do fabryki w Waterbury – miasta, które właśnie dzięki zegarkom Timex nazywano “Amerykańską Szwajcarią”.

Seria zegarków vintage Waterbury, która powstała na 160 urodziny firmy, stała się esencją dziedzictwa marki. Zegarki męskie Waterbury zawdzięczają swoją stylistykę wizualnemu postarzaniu za pomocą przetarć czy też powłoki w kolorze starego złota, nie ma tutaj jednak mowy o wizerunku zwykłego starego zegarka. Zegarki retro z serii Timex Waterbury wyglądem przywodzą na myśl nutkę nonszalancji i dostojności, którą charakteryzowali się mężczyźni na przełomie XIX i XX wieku. Męski zegarek o stonowanych kolorach i gustownym pasku z naturalnej, skóry lub w formie stalowej bransolety z pewnością zadowoli prawdziwego dżentelmena, a podświetlana od spodu w całości tarcza, charakterystyczna tylko dla zegarków firmy Timex podkreśli elitarny charakter właścicieli tych wspaniałych dzieł sztuki.

Timex Waterbury

Waterbury to szeroka gama modeli dla wszystkich poszukujących czegoś więcej niż klasycznego zegarka. Zegarki vintage wyprodukowane przez Timex wpisując się w niepowtarzalny starodawny styl. Są wbrew pozorom bardzo różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni egzemplarz dla siebie. Waterbury TW2P95500 wyróżnia się sferycznym, wypukłym szkłem, świetnym paskiem powstałym w wyniku połączenia skóry i filcu oraz wysmakowaną kolorystyką. Z kolei Timex Waterbury TW2P75100 to doskonały przykład świetnie prezentującego się uniwersalnego zegarka na szerokiej stalowej bransolecie. W zegarkach męskich serii Waterbury znajdziemy również zegarki z rozwiązaniem slip-through umożliwiającym łatwą wymianę paska np. Timex Waterbury TW2P64700 czy Timex Waterbury TW2P64500.

Jeśli podoba Ci się styl marki Timex, polecamy zapoznanie się z wszystkimi kolekcjami zegarków Timex na stronie autoryzowanego sklepu zegarek.net

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media