Project Orion to sequel Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdził drugą część!

Project Orion, czyli tytuł roboczy drugiej części Cyberpunk 2077 właśnie został zapowiedziany. CD Projekt RED potwierdziło pracę na sequelem swojej gry!

CD Projekt RED zapowiada kolejną grę AAA

CD Projekt RED nie próżnuje i widać to gołym okiem. Kilka miesięcy temu polskie studio zajmujące się tworzeniem gier zapowiedziało czwartą część gry osadzonej w uniwersum Wiedźmina. Wkrótce też posiadacze konsol nowej generacji będą mogli zagrać w next-genową wersję Wiedźmina 3.

Trailer Wiedźmina 4 w sieci! Zobaczcie, co nas czeka!
Wcześniej CD Projekt RED zapowiedział kolejną cześć Wiedźmina!

Przeczytaj także: Next gen Wiedźmin 3. Premiera coraz bliżej! Wydawca nie przewiduje opóźnień

Reklama

Wczoraj dowiedzieliśmy się o nowej grze o tytule roboczym Project Orion. Jest to nic innego, jak druga część gry Cyberpunk 2077. CD Projekt RED co prawda nie zdradziło wielu szczegółów na temat nowego tytułu, jednak wiemy, że za jego produkcję będzie odpowiedzialne m.in. nowe studio CD Projekt RED North America.

Project Orion, czyli zapowiedź drugiej części Cyberpunk 2077

CD Projekt RED zaszokowało świat i zapowiedziało sequel Cyberpunk 2077. Tytuł roboczy gry to Project Orion i jak czytamy w komunikacie umieszczonym na Twitterze przez producenta, będzie to projekt, który posunie całą markę Cyberpunk do przodu i wykorzysta jej pełen potencjał.

Fani uniwersum Cyberpunk z pewnością będą zachwyceni, ponieważ Project Orion ma być kamieniem milowym w tworzeniu tej marki. Deweloperzy jednak nie zaprzestaną na stworzeniu gry, ponieważ w planach jest także tworzenie filmów i seriali osadzonych w tym właśnie uniwersum.

Project Orion to sequel Cyberpunk 2077. CD Projekt RED potwierdził drugą część!
Kolejna gra z uniwersum Cyberpunk ma pchnąć markę do przodu!

Źródło: CD Projekt RED

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama