112
Views

Next gen Wiedźmin 3 to coś, na co czekają fani serii posiadający konsole nowej generacji. Gra wkrótce ma otrzymać upragnioną aktualizację. Najnowsze informacje mówią, że wszystko idzie zgodnie z planem, a CD Projekt RED nie przewiduje opóźnień.

Next gen Wiedźmin 3 na pewno w tym roku

Grupa kapitałowa CD Projekt RED podzieliła się wynikami finansowymi. Oprócz danych na temat pierwszego kwartału 2022 roku dowiedzieliśmy się czegoś na temat uniwersum Wiedźmina i gier, które się w nim znajdują. Najważniejsze informacje tyczyły się gry next gen Wiedźmin 3 na nową generację konsol.

CD Projekt Red, Next gen Wiedźmin 3. Premiera coraz bliżej! Wydawca nie przewiduje opóźnień
Next gen Wiedźmin 3. Premiera coraz bliżej! Wydawca nie przewiduje opóźnień

Przeczytaj także: Trailer Wiedźmina 4 w sieci! Zobaczcie, co nas czeka!

Jak się okazuje next gen Wiedźmin 3, za którego stworzenie odpowiada firma tworząca port tytułu na konsole Nintendo Switch, wjedzie na rynek tak, jak zakładano – do końca 2022 roku. W maju pojawiły się informacje, że premiera została przesunięta na czwarty kwartał tego roku i jak widać, obietnice zostaną dotrzymane. Miejmy nadzieję, że w tym czasie nie pojawią się żadne dodatkowe problemy.

Kilka informacji na temat innych projektów

Next gen Wiedźmin 3 to nie jedyna gra, o której dowiedzieliśmy się od CD Projekt RED w finansowym sprawozdaniu firmy. Wspomniano także tytuł Wiedźmin 4. Według informacji ma być on początkiem nowej sagi, na którą będzie składać się kilka innych produkcji.

Trailer Wiedźmina 4 w sieci! Zobaczcie, co nas czeka!
Next gen Wiedźmin 3. Premiera coraz bliżej! Wydawca nie przewiduje opóźnień

Wiemy też o tym, że CD Projekt RED pracuje nad innym tytułem z półki AAA, który może być kolejną grą rozgrywającą się w uniwersum Wiedźmina. Nie ma żadnego zaskoczenia, że studio chce inwestować w markę, która przyniosła im taki sukces na całym świecie!

Źródło: CD Projekt RED

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.