150
Views

Puma Mirage po raz pierwszy zaprezentowany został ponad pół wieku temu. Teraz wraca do nas w odświeżonej wersji TECH, która inspirowana jest festiwalami muzyczny. Ambasadorem obuwia Puma Mirage TECH został DJ Snake.

Nowa odsłona kultowego obuwia

Puma Mirage to obuwie, które na rynku pojawiło się ponad pół wieku temu. Ówczesny model był typem butów lekkoatletycznych, z których korzystali zawodowi sportowcy. W latach dziewięćdziesiątych Puma przedstawiła model Mirage w postaci butów do biegania. Od tamtego czasu obuwie cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Teraz but powraca w odświeżonej odsłonie zainspirowanej muzyką elektroniczną EDM oraz festiwalami muzycznymi – oto model PUMA Mirage TECH.

PUMA Mirage TECH
Puma Mirage TECH - kultowy model w futurystycznej odsłonie

Puma Mirage TECH inspirowana nowoczesną muzyką

Buty Mirage TECH to model, w którego projektowaniu ogromny udział miała nowoczesna muzyka EDM oraz festiwale muzyczne. Najnowsza odsłona obuwia została ozdobiona energicznymi detalami i odważnymi kolorami, które nawiązują do żywych barw obecnych na tego typu wydarzeniach muzycznych.

Najnowsza wersja kolorystyczna buta Puma Mirage TECH jest bogata w odcienie szarości, które wzbogacone są mocnymi i rzucającymi się w oczy niebieskimi i żółtym akcentami. Obok buta nie da się przejść obojętnie. Ambasadorem modelu Mirage TECH został DJ Snake. Ten światowej sławy DJ jest producentem muzyki elektronicznej, dlatego jego wybór nie było przypadkowy.

Model dostępny jest w oficjalnym sklepie producenta.

Puma Mirage TECH - kultowy model w futurystycznej odsłonie
Puma Mirage TECH - kultowy model w futurystycznej odsłonie
Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.