166
Views

PUMA x ADER ERROR w ponownej współpracy

Dzięki współpracy PUMA x ADER ERROR powstaną nowe wersje butów m.in. jak CGR, ROMA, RS 9.8 i Cell Alien. Projektanci skupili się w szczególności na detalach. Obuwie wzbogacone zostało odblaskowymi elementami, modele akcentowane są kontrastującymi szwami i dekonstrukcją. Takie połączenie sprawia, że kolekcja “Under Creativity” zaciera granice pomiędzy futurystycznym wyglądem, a klasyką. Tym samym charakteryzują się pozostałe ubrania. Do kolekcji należą: wiatrówka, kurtka puchowa, topy, spodnie i sweter. Do uzupełnienia całej kolekcji kolekcja została wzbogacona o czapki i plecaki. 

Puma x ADER ERROR

Koreańska marka, której początki sięgają 2014 roku stała się jedną z najbardziej i najprężniej prosperujących marek modowych w Korei. Ubrania tej firmy charakteryzują się minimalizmem oraz funkcjonalnością, co przejawia się we współpracy z niemiecką marką. Kolekcja “Under Creativity” dostępna będzie na oficjalnej stronie internetowej PUMA.com, ADERERROR.com oraz w sklepach stacjonarnych.

Kategoria artykułu
Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.