Raków Częstochowa nad przepaścią. Drużyna Mistrzów Polski jest jedynym zespołem w grupie D, która w tej edycji Ligi Europy nie zdobyła ani jednego punktu. Jeśli to nie uda się w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Sportingowi Lizbona, Medaliki pozbawią się szans na awans do kolejnej fazy. Gdzie oglądać mecz z portugalską drużyną?

Raków Częstochowa nad przepaścią. Mecz ostatniej szansy?

Drużyna Mistrza Polski jest w bardzo złej sytuacji, ponieważ jako jedyny zespół grupy D nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Kwestia awansu teoretycznie jest w dalszym ciągu otwarta, jednak podopieczni Dawida Szwargi musieliby wygrać kolejne spotkania, co będzie niezwykle trudnym zadaniem.

Przeczytaj także: Legia szykuje szokującą zmianę?! Tego nikt się nie spodziewał!

Absolutnym celem minimum Rakowa Częstochowa w tej edycji Ligi Europy jest zajęcie trzeciego miejsca w grupie, które daje awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Do tego trzeba jednak punktów, których na ten moment Raków nie posiada. Od trzeciego miejsca, zajmowanego przez Sturm Graz Medaliki tracą trzy punkty. Austriacy mieli być teoretycznie drużyną, na której Raków zdobędzie punkty. Tymczasem pierwszy pojedynek wygrała właśnie drużyna z Grazu. Zespół z Częstochowy stoi więc nad przepaścią.

Na kogo w el. LM może trafić Raków Częstochowa?; Z nimi Raków może zagrać o awans do Ligi Mistrzów. Giganci!; Raków Częstochowa nad przepaścią. To koniec dla tej drużyny?
Raków desperacko potrzebuje punktów, jeśli chce awansować do fazy pucharowej Ligi Konferencji. Fot. Jakub Ziemianin/Twitter

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Sporting Lizbona za darmo?

Spotkanie Rakowa ze Sportingiem Lizbona będzie niezwykle trudne dla Mistrzów Polski. Drużyna z Portugalii regularnie gra w fazach pucharowych europejskich pucharów, więc z pewnością zdobycie chociaż jednego punktu przez podopiecznych Dawida Szwargi byłoby sporym sukcesem.

Gdzie za darmo oglądać mecz Raków Częstochowa – Sporting Lizbona? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45 i będzie rozgrywane w Sosnowcu. Sama transmisja zaplanowana została na kanale TVP Sport oraz w internecie, na stronie TVP Sport.

liga konferencji europy; Oto potencjalni rywale. Z kim zagra Lech, Legia i Piast?; Raków Częstochowa nad przepaścią. To koniec dla tej drużyny?
Mecz Rakowa ze Sportingiem Lizbona rozpocznie się o 18:45.

Źródło: TVP