Raków Częstochowa gra o fazę grupową Ligi Konferencji Europy! Gdzie oglądać mecz ze Slavią Praga?

Czy Raków Częstochowa wykona pierwszy krok do realizacji marzenia swoich kibiców? Już dziś drużyna z Częstochowy zagra pierwszy mecz ze Slavią Praga, która stoi na drodze do gry w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Gdzie oglądać to spotkanie?

Drużyna z Częstochowy awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy?

Raków Częstochowa jest bliski osiągnięcia swojego celu, jednak wejście do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy nie będzie łatwe. Podopieczni Marka Papszuna w dzisiejszym meczu zmierzą się z czeską Slavią Praga. Czy „Medalikom” uda się spełnić założone cele? Wszyscy mamy na to nadzieje.

Przeczytaj także: Manchester United idzie na zakupy! Transferowy hit i czterech innych graczy na celowniku!

Reklama

Slavia Praga w poprzedniej rundzie kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy mierzyła się z Panathinaikos. Dwumecz czeska drużyna wygrała 3:1. Przeciwnikiem Rakowa w poprzedniej rundzie był Spartak Trnava. Polska drużyna pewnie wygrała dwumecz 3:0 i przybliżyła się do gry w fazie grupowej LKE.

Raków Częstochowa – Slavia Praga. Gdzie oglądać mecz?

Raków Częstochowa nie jest faworytem tego spotkania, ponieważ bukmacherzy stawiają na to, że to właśnie czeska drużyna odniesie zwycięstwo w tym spotkaniu. Niemniej jednak nie można lekceważyć formy polskiej drużyny, która pewnie pokonała Spartak Trnava w poprzedniej rundzie LKE.

raków Częstochowa slavia praga
Raków Częstochowa gra o fazę grupową Ligi Konferencji Europy! Gdzie oglądać mecz ze Slavią Praga?

Gdzie więc oglądać spotkanie Rakowa Częstochowa ze Slavią Praga? Mecz rozpocznie się o 18:00, a spotkanie z częstochowskiego stadionu będzie transmitowane na kanale TVP Sport oraz na stronie sportowego kanału TVP.

Źródło: opr. własne/TVP Sport/@Twitter Raków

Reklama