163
Views

Chyba już nic nas nie zadziwi, jeśli mówimy o kolejnym produkcie, który Razer chce sprzedać jako ten dedykowany dla gracza. Niedawno firma na swoim kanale YouTube zaprezentowała trailer dwóch nowych kolekcji ubrań: Genesis oraz Unleashed.

Zapowiedź nowej kolekcji ubrań od marki Razer.

Pomysł nie wydaje się być takim głupim, gdy oczy skierujemy ku przeszłości. Wtedy przypomnimy sobie, że Razer już wydawał limitowane edycje produktów odzieżowych we współpracy z m.in. BAPE oraz Fossil. Te sprzedawały się bardzo dobrze.

“Zawsze bierzemy sobie do serca opinie członków naszej społeczności. Doszły do nas wieści, że fani naszej marki chcieliby zobaczyć więcej produktów odzieżowych i akcesoriów Razer, ponieważ poprzednie edycje tego typu produktów wyprzedawały się zbyt szybko. Teraz nasi fani mogą spodziewać się zdecydowanie więcej takich produktów w nadchodzących miesiącach, ponieważ będziemy starać się bardziej rozwijać tę gałąź naszej oferty dzięki współpracy z nowymi projektantami, którzy zasilają nasze szeregi i naprawdę dobrze czują modę i specyfikę społeczności graczy.” – mówi Wicedyrektor ds. Rozwoju marki – Addie Tan.

Razer prezentuje 2 kolekcje ubrań Genesis oraz Unleashed
Kolekcja Razer Genesis.

Kolekcja Genesis ma być minimalistyczna i przede wszystkim od razu kojarzyć się z marką. Nie dziwi więc czarno-zielona kolorystyka. W tej serii nie zabraknie T-shirtu, szortów, czapki rybackiej, czy kurtki typu bomber z chowanym kapturem i wodoodpornym zamkiem błyskawicznym.

Razer prezentuje 2 kolekcje ubrań Genesis oraz Unleashed
Kolekcja Razer Unleashed.

Natomiast w kolekcji Unleashed znalazły się mniej zachowawcze, a bardziej odważne i wyraźne duże loga marki. Kolorystyka została praktycznie ta sama, bo nadal mamy do czynienia z czarno-zieloną stylistyką. W Unleashed postawiono na oversized T-shirt, bluzę z kieszeniami, joggery, szorty czy czapkę z daszkiem oraz tzw. rybacką. Gama produktów jest znacznie pokaźniejsza, bo uzupełniono ją dodatkowo o bluzę ze specjalnie zaprojektowanym kapturem, pod którym spokojnie zmieścimy słuchawki.

A ile to wszystko kosztuje?

Przy okazji premiery nie mogło zabraknąć informacji o cenie nowych ubrań od Razera. Ceny podano w euro, jednak w nawiasie podajemy przeliczone na złotówki po dzisiejszym kursie – 4,57zł.

Kolekcja Genesis:

 • T-shirt: 59,99 euro (ok. 274 złotych)
 • Kurtka bomberka: 109,99 euro (ok. 503 złotych)
 • Szorty: 79,99 euro (ok. 366 złotych)
 • Czapka rybacka: 44,99 euro (ok. 205 złotych)

Kolekcja Unleashed:

 • T-shirt typu oversize: 69,99 (ok. 320 złotych)
 • Bluza: 79,99 (ok. 366 złotych)
 • Zapinana bluza z kapturem: 109,99 (ok. 503 złotych)
 • Szorty: 69,99 (ok. 320 złotych)
 • Joggery: 89,99 (ok. 411 złotych)
 • Czapka z daszkiem: 44,99 (ok. 205 złotych)
 • Czapka rybacka: 44,99 (ok. 205 złotych)

Źródło: Razer.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Moda męska · Nowe technologie
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

  Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.