79
Views

Fani uniwersum Gry o Tron mają co świętować, ponieważ nowy serial Ród Smoka miał swoją premierę. Pierwszy odcinek nowej produkcji wygenerował jednak ogromną liczbę użytkowników i ustanowił nowy rekord platformy!

Ród Smoka z rekordem w dniu premiery

Ród Smoka przedstawia historię rodu Targaryenów i wszystko, co działo się 200 lat przed wydarzeniami zaprezentowanymi w Grze o Tron. Można powiedzieć, że oczekiwania fanów uniwersum stworzonego przez G. R. R Martina są ogromne, ponieważ Gra o Tron w produkcji HBO nie zakończyła się zbyt satysfakcjonująco.

Przeczytaj także: The Last of Us od HBO pokazane na pierwszym zwiastunie!

Oczekiwanie na nowy serial HBO Max potwierdzają liczby. Pierwszy odcinek serialu Ród Smoka w dniu premiery w samych Stanach Zjednoczonych obejrzało ponad 10 milionów użytkowników. Natłok na serwerach był tak duży, że niektórzy nie mogli uruchomić tytułu.

Serial będzie tak popularny, jak Gra o Tron?

Ród Smoka był niezwykle oczekiwanym serialem i potwierdzają to statystyki upublicznione przez platformę HBO Max. Okazuje się, że pierwszy odcinek w USA oglądnęło aż 10 milionów widzów. Serial został udostępniony w niedziele. Niestety, liczby dotyczące innych stron świata nie zostały udostępnione.

ród smoka
Ród Smoka z rekordem platformy HBO Max! Co za liczby!

Dla porównania ostatni odcinek Gry o Tron, który został wyemitowany w 2019 roku, przyciągnął on na platformę HBO Go ponad 19 milionów widzów. Przedstawiciele platformy mają nadzieje, że prequel do tego serialu będzie cieszył się równie wysoką oglądalnością. Rekord platformy ustanowiony przez pierwszy odcinek jest dobrą zapowiedzią!

Źródło: The Verge

Kategoria artykułu
Film
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.