Connect
To Top

Sailing Poland Yacht Club, nowy klub jachtowy

Szeroko pojęci pasjonaci żeglarstwa, ludzie kultury i biznesu wreszcie znajdą swoje miejsce w oddalonej od morza Warszawie. Pod koniec 2018 r. swoją działalność w Pałacyku SZUCHA rozpoczął prywatny klub żeglarski – Sailing Poland Yacht Club. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym doskonale poczują się nie tylko żeglarze, ale wszystkie osoby ceniące prestiż oraz prywatną atmosferę.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Marynistyczny design

Sailing Poland Yacht Club zlokalizowany jest w świeżo wyremontowanym, neorenesansowym pałacyku SZUCHA w bardzo prestiżowej lokalizacji Alei Jana Chrystiana Szucha 17/19. W środku znajdziemy nowoczesną przestrzeń dostosowaną do miejskiego stylu życia: przestronną salę klubową z barem i dużym ekranem do wspólnego oglądania wydarzeń sportowych, dwie sale konferencyjne do prowadzenia spotkań biznesowych, stanowisko concierge. Wszystko to uzupełnione świetnym designem, przywodzącym skojarzenia ze świata żeglarstwa: jasne drewniane podłogi, wygodne fotele, ciemnogranatowe ściany, na których prezentują się makiety kultowych jachtów autorstwa Piotra Przybylskiego.

Wstecz1 z 4Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.