Connect
To Top

Sailing Poland Yacht Club, nowy klub jachtowy

Szeroko pojęci pasjonaci żeglarstwa, ludzie kultury i biznesu wreszcie znajdą swoje miejsce w oddalonej od morza Warszawie. Pod koniec 2018 r. swoją działalność w Pałacyku SZUCHA rozpoczął prywatny klub żeglarski – Sailing Poland Yacht Club. To wyjątkowe miejsce na mapie Polski, w którym doskonale poczują się nie tylko żeglarze, ale wszystkie osoby ceniące prestiż oraz prywatną atmosferę.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

 

Takiego miejsca jeszcze nie było

Ideą powstania klubu było stworzenie miejsca dla osób prywatnych, firm, marek – wszystkich tych, którzy chcą współdzielić nie tylko pasję do żeglarstwa, ale także otwartość na świat. Powstało miejsce, które ma potencjał networkingowy, jest przestrzenią do organizacji spotkań, eventów, nawiązywania relacji biznesowych. Przestrzeń działa na zasadzie prywatnego klubu członkowskiego z bogatą ofertą programową, z której mogą korzystać posiadacze kart klubowych oraz ich goście.

Zależało nam, aby dać poczucie klubowiczom oraz ich gościom, że w naszym klubie regularnie dzieją się wydarzenia o bardzo różnorodnym charakterze i każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Tak powstał szeroki program cyklicznych wydarzeń i spotkań klubowych – podkreśla Anna Sawa, Managing Director Sailing Poland Yacht Club

 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Biznes

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media