Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 – test koreańskiego flagowca

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Samsung Galaxy S10, czyli perfekcyjne wykonanie

Nie ma się co oszukiwać, Samsung Galaxy S10 to jeden z najładniejszych smartfonów dostępnych na rynku. Telefon posiada bardzo cienkie ramki wokół wyświetlacza i bardzo dobrze prezentuje się w każdej wersji kolorystycznej. Smartfon jest ładny, smukły i widać po nim, że jest to półka premium. Niestety, na ramki o tych samych rozmiarach musimy jeszcze poczekać, ponieważ górna i dolna różnią się szerokością od tych bocznych. Mimo wszystko telefon nie traci na atrakcyjności. 

Ramki boczne zostały wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium, który nie tylko wpływa na wygląd smartfona, ale także na jego wagę. Telefon jest lekki i poręczny, a ramki wyglądają na odporne na zarysowania. Plecki urządzenia zostały pokryte szkłem Gorilla Glass 5. 

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Podsumowanie
Samsung Galaxy S10 to smartfon, który definiuje pojęcie flagowca - jest nowoczesny, posiada nienaganny design oraz wydajne podzespoły, które gwarantują szybką i płynną pracę nawet przy większym obciążeniu. Korzystanie z takiego smartfona jest czystą przyjemnością, której nie powinien odmówić sobie żaden z nas. Ogółem rzecz biorąc Samsung Galaxy S10 to bardzo udany smartfon, który pokazuje co to znaczy flagowiec w dzisiejszych czasach.
Zalety
Wykonanie i design
Świetny ekran
Wydajność
Świetna jakość dźwięku
Skuteczny czytnik pod ekranem
Bardzo dobra jakość zdjęć i filmów
Wady
Bateria
Niepotrzebny przycisk bixby,
Przyciski umieszczone w nieergonomicznym miejscu
8
Wynik
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Nowa kolekcja Lee Jeans - marka wraca do korzeni
Nowa kolekcja Lee Jeans – marka wraca do korzeni