Connect
To Top

Test Samsung Galaxy S10e – najbardziej rozsądny wybór?

Seria Samsung Galaxy zyskała nowych członków rodziny. Koreański producent zaprezentował nie tak dawno trzy kolejne modele – Samsung Galaxy S10E, Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Flagowce te charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami, wyglądem, ale również bardzo wysoką ceną, nawet jak na Samsunga.

Wstecz1 z 18Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

W naszej redakcji pojawił się najtańszy model z całej trójki – Samsung Galaxy S10E. W porównaniu do dwóch większych modeli śmiało można powiedzieć, że jest to propozycja budżetowa, bo jest tańsza aż o 1 700 złotych od modelu Galaxy S10! Telefon ten posiada grubsze ramki w porównaniu z większymi modelami, barwniejszą kolorystykę, klasyczny skaner linii papilarnych umieszczony na obudowie, który w S10 i S10 + umieszczony został w ekranie. Tak jak dwa pozostałe modele został wyposażony w oko aparatu wbudowane w ekran. Jak sprawdził się podczas testów w naszej redakcji i czy jest wart kupna? Postaram się na to odpowiedzieć w poniżej recenzji smartfona Samsung Galaxy S10E!

Wstecz1 z 18Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media