134
Views

Gdyby ten smartfon został wydany, nikt nie spojrzałby na rozkładane czy składane modele, jakie aktualnie znamy, a miał on mieć swoją premierę w 2021 roku.

LG Rollable mógłby podbić rynek smartfonów

LG Rollable jest wspaniałą konstrukcją, która w tamtym okresie mogła okazać się strzałem w dziesiątkę, lecz decyzja o zamknięciu działu mobile sprawiła, że, finalnie smartfon nie został przez firmę wydany. A szkoda.

Film prezentujący możliwości smartfonu.

Smartfon robi wrażenie szczególnie, jak na tamtejszy okres, a jak wiemy sama marka potrafi przygotować rewelacyjne ekrany do swoich urządzeń.

Co miało znaleźć się w środku LG Rollable?

Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..
Specyfikacja smartfonu.

Ekran miał mieć przekątną 6,8″, a po rozłożeniu 7,4″. Środek miał “zawierać” Snapdragona 888, 12 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Energię miała dostarczać bateria o pojemności 4500 mAh. Mówi się, że marka przygotowane modele “sprzedała” swoim pracownikom. Miejmy nadzieję, że zobaczymy jeszcze kiedyś LG na rynku mobilnym. Szczególnie jako markę oferującą przełomowe rozwiązania, nieznane jeszcze nam konsumentom na rynku.

Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..
Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..

Źródło: YouTube

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii urządzenia mobilne.

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    All Comments

    • LG miało za przeproszeniem CH…wy marketing, przynajmniej w Polsce. Nie kojarzą bardzo promowania w sieciach( mobilnych i elektrosprzedazy). Sam, co Samsunga mi rzucam o ścianę, nokia to ostatnia e52, odkryłem LG tuż przed wycofaniem z rynku. Jednym słowem dwie najlepsze marki – LG (zrezygnowało samo) i Huawei( ich zrezygnowała demokracja na androidzie) są nieosiągalne. Trzeba kupować stany magazynowe, chińskie alledrogo…. Albo brać w kieszeń badzoew.

      Mambolinski 22/09/2022 19:39