143
Views

Smartfony Google Pixel od zawsze były urządzeniami, które skierowane były do osób ceniących sobie wydajność, ale też fanów amerykańskiego giganta. Urządzenia pracujące na czystym systemie Android nie oferowały rewolucyjnego designu. Smartfony z serii Google Pixel 6 mogą to zmienić. Telefony, wraz smartwatchem Google Pixel Watch pojawiły się na renderach.

Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro pokazane na renderach – niekonwencjonalny wygląd

Śmiało można powiedzieć, że o ile w kwestii technologicznej smartfony Google szły łeb w łeb z konkurencją, to w przypadku stylistyki pozostawały mocno w tyle. Design poprzednich modeli Pixeli był po prostu nudny, i w porównaniu do konkurencji przestarzały. Google Pixel 6, jak i 6 Pro mogą zaoferować coś innego. Może to być rewolucja, która przekona użytkowników do smartfonów giganta z Mountain View, bądź strzał w kolano.

Przeczytaj także: Google otwarcie przyznało się do gromadzenia naszych danych

W sieci pojawiły sie pierwsze rendery smartfona Google Pixel 6 i 6 Pro. Jeśli grafiki podglądowe okażą się prawdziwe, to czeka nas spora zmiana w wyglądzie smartfonów przeglądarkowego giganta. Rendery ujawniono na kanale FRONT PAGE TECH, a grafiki oparto na przeciekach bardzo wiarygodnych źródeł – Jona Prossera i Maxa Weinbacha.

Smartfon pojawi się w dwóch wersjach – Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Oba modele bedą od siebie różnić przede wszystkim układem obiektywów – w przypadku wersji Pro, na podłużnym, czarnym panelu znajdziemy trzy aparaty oraz diodę LED. Podstawowy model będzie oferował dwa obiektywy. Czarna belka, sugerując się grafikami prezentacyjnymi, będzie dość mocno wystawać poza konstrukcję. Smartfony będą posiadać cieńsze ramki wokół ekranu, a czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony pod nim.

Pixel Watch również ujawniony na grafikach

Google szykuje się również do prezentacji smartwatcha Google Pixel Watch. Tutaj możemy zauważyć bardzo minimalistyczny design, który nie krzyczy, że na naszym nadgarstku nosimy inteligentny zegarek. Okrągła tarcza prezentuje się bardzo elegancko, co może przekonać potencjalnych klientów.

Pixel Watch
Smartfony Google Pixel 6 przejdą sporą metamorfozę!

Niestety, zarówno na temat smartfonów Google Pixel 6/ 6 Pro i zegarka Pixel Watch nie ujawniono szczegółów. Te poznamy prawdopodobnie w najbliższych tygodniach.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.