Sony udostępnia darmowy weekend do gry multi na PS4 i PS5!

Granie przez internet ze znajomymi na komputerach PC jest darmowe. Zupełnie inaczej jest w przypadku konsol. Sony postanowiło zrobić prezent wszystkim użytkownikom PlayStation 4 i 5 i udostępni darmowy weekend do gry multiplayer!

Sony robi niespodziankę graczom bez abonamentu PS Plus

Wraz z wprowadzeniem na rynek PlayStation 4 Sony oznajmiło, że gra multiplayer z innymi posiadaczami konsol japońskiego producenta nie będzie już darmowa, tak, jak w przypadku PS3. Od tamtego czasu, aby zagrać przez internet, trzeba wykupić abonament PS Plus, który daje tę możliwość.

Przeczytaj także: SEGA wprowadzi do Europy retro-konsolę z 60 grami w zestawie!

Plan nie zmienił się wraz z premierą PlayStation 5, a jeszcze bardziej go rozwinięto. PS Plus dostępne jest teraz w trzech wersjach – podstawowa oferuje dostęp do gry multi oraz kilka gier na miesiąc, natomiast PS Plus Extra i Premium dodatkowo dają dostęp do setek gier.

Darmowy weekend na granie online na konsolach PlayStation

Sony oznajmiło, że wkrótce ruszy darmowy weekend gry przez internet dla osób, które nie posiadają abonamentu PlayStation Plus. Promocja będzie dostępna zarówno dla posiadaczy konsol PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

Darmowy weekend gry online potrwa od 27 do 28 sierpnia. Czasu nie będzie zbyt dużo, jednak jeśli nie jesteście posiadaczami żadnego z pakietów PS Plus, to przez ten jeden dzień możecie przetestować usługi od Sony.

sony ps plus darmowy weekend

Źródło: PlayStation

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Elektryczne Volvo XC90 określi stan trzeźwości kierowcy i wykona odpowiednie ruchy

Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest niedozwolone i najczęściej...

Ghost of Tsushima trafi na PC? Tak mówią przecieki!

Kolejna duża gra stworzona na konsole PlayStation dostanie port...

Smartfon LG Rollable podbiłby rynek, gdyby został wydany..

Gdyby ten smartfon został wydany, nikt nie spojrzałby na...

Nowe PS5 zyska bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie

O tym, że Sony planuje wypuszczenie nowej wersji konsoli...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!