96
Views

Przed nami pierwsza gala mieszanych sztuk walki organizowana przez Stars Fight MMA. Na pierwszym “evencie” wystąpi Aleksandra Szwed!

Aleksandra Szwed głosem organizacji!

Znana aktorka pojawi się na gali, jednak nie będzie na niej z nikim walczyć. Jej zadaniem będzie “konferansjerka”. W skrócie – zapowiadanie wychodzących do klatki zawodników. Ola Szwed to dobrze znana twarz w showbiznesie. Swoją karierę rozpoczynała w serialu familijnym “Rodzina Zastępcza”. Aktorka udowadniała, że dobrze czuje się podczas prowadzenia wydarzeń typu “live show”. W podobnej roli mogliśmy oglądać ją chociażby w Polskiej edycji Ninja Warrior.

Stars Fight MMA – zawodnicy amatorzy

Rzeczniczka prasowa wydarzenia nie ukrywa, że na gali wystąpią… amatorzy. Organizacja “celuje” w zestawianie starć pomiędzy dobrze znanymi celebrytami, by ci mogli przyciągnąć swoich fanów. Dla gwiazd będzie to szansa na pokazanie się w zupełnie nowej roli.

Jest dużo znanych celebrytów, artystów, którzy chcieliby się sprawdzić w tej dyscyplinie sportu, ale nie mają gdzie, ponieważ zbyt dbają o swój wizerunek. Postanowiliśmy więc stworzyć takie miejsce – tłumaczą producenci.

Na pokładzie nowej organizacji znajdują się znani celebryci. Pierwszymi zawodnikami gali są Natalia Janoszek i Michał “Modny Tata” Będźmirowski. Pierwszy event gali odbędzie się już we wrześniu.

Źródło zdjęć: portal eska.pl.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.