128
Views

Niesamowicie pozytywnie została odebrana premiera gry Stray od niezależnych twórców. Gra bije rekordy popularności i pozytywnych ocen.

Stray, czyli gra o kocie najlepiej ocenianą grą na Steam
Stray, czyli gra o kocie najlepiej ocenianą grą na Steam

Niespotykany dotąd tytuł, w którym wcielamy się w postać kota uzyskał spory sukces. Aktualnie gra znajduje się na samym szczycie listy bestsellerów Steam. Jedyna pozycja, która znajduje się wyżej to Steam Deck, ale jak dobrze wiemy nie jest to gra. W tej kategorii omawiany tytuł aktualnie jest bezkonkurencyjny w rynku globalnym.

Stray, czyli gra o kocie najlepiej ocenianą grą na Steam
Stray na szczycie listy bestsellerów Steam

Sukces gry Stray na liście bestsellerów to jednak nie wszystko

Tytuł ten może pochwalić się również niesamowicie pozytywnym odbiorem wśród graczy, a co za tym idzie wylewem pozytywnych opinii na platformie Steam. W momencie pisania artykułu gra uzyskała 47 676 opinii, z czego aż 46 604 są pozytywne. Stanowi to 97% pozytywnych recenzji. Nie bez przyczyny zatem gra o kocie ma dopisek “Przytłaczająco pozytywne”, gdy spojrzymy na ocenę wśród graczy.

Stray, czyli gra o kocie najlepiej ocenianą grą na Steam
Bardzo pozytywne recenzji graczy na Steam

Według informacji z serwisu Steam250, gra od studia BlueTwelve swoimi pozytywnymi opiniami jest na szczycie najlepiej ocenianych gier. Ze szczytu zepchnęła God of War.

Źródło: Steam, Steamdb.info, steam250, opracowanie własne

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.