Streamerzy często otwierają te paczki na żywo, odkrywając śmieszne i niewinne przedmioty. Niestety, tym razem popularny twórca o pseudonimie General Sam doświadczył czegoś, czego się zupełnie nie spodziewał.

Streamer otrzymał bardzo nietypowy i makabryczny prezent

Wysyłanie paczek przez widzów stało się popularnym zabiegiem, który umożliwia jeszcze większe zbliżenie się twórcy i jego fanów. General Sam, prowadzący transmisje na żywo, regularnie otwierał paczki od swoich widzów. Zwykle są to śmieszne i niewinny, albo po prostu dziwaczne przedmioty. Tym razem jedna paczka okazała się okropnym “prezentem”.

Przeczytaj także: Wygrała walkę i triumfując pokazała piersi! [WIDEO]

Już na samym początku streamer miał podejrzenia, że coś jest nie tak, ponieważ wydobywał się z niej drażniący zapach. Po chwili niepewności Sam otworzył paczkę, a jego podejrzenia okazały się słuszne. W środku plastikowego worka znajdowały się zwłoki martwego prosiaka. Był to szokujący i przerażający moment, zarówno dla twórcy, jak i dla widzów, którzy śledzili to wydarzenie na żywo.

Co ludzie mają w głowach?

Twórca nie pozostawił tego incydentu bez komentarza. Co prawda podziękował swoim widzom za wsparcie, jednak wyraził jednocześnie zaniepokojenie i dezaprobatę wobec takiej formy żartu. Oczywiście nie krył też swojego obrzydzenia. Ludzie mają naprawdę bardzo dziwne pomysły.

Źródło: Twitter/Twitch