Celebrować wygraną można na różne sposoby. Freakfighterka, która brała udział w gali Kingpyn Boxing, wygrała swoją walkę. W ferworze triumfu pokazała… piersi, co oczywiście uwieczniły kamery. Trzeba przyznać, że jest to dość niecodzienny sposób na świętowanie wygranej.

Daniella Hamsley wygrała walkę i odsłoniła zdecydowanie za dużo

Świat sportu został opanowany przez federacje, które zajmują się promowaniem freak fightów. Jedną z takich gali była Kingpyn Boxing, która organizowana była 15 lipca w Dublinie. Influencerzy stanęli do walk bokserskich, a na karcie walk znajdował się pojedynek dwóch pań – Daniella Hamsley zmierzyła się z Polką Aleksandrą Daniel.

Przeczytaj także: Kim jest Mirosław Stasiak, osoba odpowiedzialna za aferę?

Polka niestety przegrała swój pojedynek i musiała uznać wyższość swojej rywalki. W świecie internetu uwagę nie zwrócił przebieg walki, czy jej wynik, a zachowanie Danielli Hamsley, która wygrała walkę. Kobieta ciesząc się z ogłoszonego wyniku, pokazała… piersi, co uwieczniły kamery. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Hamsley, która wygrała walkę, po tym, jak opadły wszystkie emocje na swoich mediach społecznościowych przeprosiła wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni tym, jak zachowała się po ogłoszeniu wyniku. Warto zaznaczyć, że obie panie spotkały się w drabince przegranych. Polak swoją pierwszą walkę przegrała z Elle Brooke, natomiast Hamsley została pokonana przez Jully Oliveirę.

Źródło: Twitter