123
Views

Już dziś reprezentacja Polski zmierzy się z Holandią w ramach piątej kolejki Ligi Narodów. Czesław Michniewicz odkrył wszystkie karty i tak Polska zagra z Holandią! Są jakieś zaskoczenia?

Polacy muszą wygrać, jeśli chcą zostać w tej dywizji

Liga Narodów podzielona jest na dywizje i obecnie reprezentacja Polski gra w tej najwyższej mierząc się z topowymi drużynami w Europie. Niestety, niepowodzenia za kadencji Jerzego Brzęczka czy Paulo Sousy sprawiły, że Czesław Michniewicz musi walczyć o to, aby jego drużyna utrzymała się we wspomnianej najwyższej dywizji tych rozgrywek.

Przeczytaj także: Polska vs Holandia. Gdzie oglądać mecz Ligi Narodów?

W tym celu Polacy muszą conajmniej zremisować dzisiejsze spotkanie z Holandią. Utrzymanie było możliwe w poprzednim meczu z Holendrami, jednak spotkanie to ostatecznie skończył się wynikiem 2:2, pomimo tego, że do 51. minuty Polska prowadziła 2:0. Holandia przeprowadziła dwie zabójcze akcje i w trzy minuty wyrównała wynik spotkania. Dziś jest jednak zupełnie inny mecz i tak Polska zagra z Holandią!

Tak Polska zagra z Holandią – skład

Tak Polska zagra z Holandią! Oto skład Biało-Czerwonych!

Źródło: Łączy nas piłka @Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.