...

Tania Forza Horizon? Microsoft anuluje zamówienia!

Kilka dni temu w sklepie Microsoft pojawił się błąd, który pozwalał kupić edycję premium gier Forza Horizon 4 i 5 za 3 złote! Gracze rzucili się do kupna. Okazuje się jednak, że firma postanowiła anulować te zamówienia. Gracze są niezadowoleni.

Forza Horizon 4 i 5 w wersji premium za 3 złote!

Tydzień temu w szwedzki sklepie Microsoft Store pojawiła się bardzo ciekawa oferta, która wynikała z błędu. Za nieco ponad trzy złote można było kupić pakiet edycji premium gier Forza Horizon 4 i 5, którego normalna wartość przekracza 850 złotych! Co ciekawe, do zakupu nie trzeba było wykorzystywać VPN, by zmienić swoją lokalizację na Szwecję. Wystarczyła polska karta podpięta do konta.

Przeczytaj także: God of War: Ragnarok recenzja na PS5 – bóg wojny powraca!

Błąd, z którego skorzystała spora ilość konsumentów, został naprawiony dopiero po kilku godzinach. Najwidoczniej skala tego błędu była ogromna, ponieważ Microsoft stwierdził, że taka akcja nie może ujść płazem. Osoby, które zdążyły kupić gry Forza Horizon 4 i 5 w pakiecie premium w ramach tego błędu, otrzymały wiadomość mail mówiącą o zwrocie środków za zakup.

Microsoft anuluje zamówienia!

Pakiet Forza Horizon 4 i 5 w wersji premium z powodu wielkiego błędu w szwedzkim Microsoft Store został wyceniony na 7,59 szwedzkich koron, co w przeliczeniu na złotówki wyszło ok. 3,30 PLN! Dziś, tj. 23 listopada, użytkownicy otrzymali wiadomość mail, w której pojawiła się informacja, że zamówienie na te gry zostało anulowane i należy spodziewać się zwrotu środków.

To nie pierwsza tego typu wpadka. Co jakiś czas pojawiają się nowe gry, które w ramach błędu można kupić za kilka złotych. Zazwyczaj sklep, w którym zakupiono grę, nie anuluje zamówienia. W tym przypadku jest jednak zupełnie inaczej. Wygląda na to, że skala błędu okazała się zbyt duża, aby przymknąć na nią oko.

Źródło: Microsoft

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska

Całkiem przypadkiem poznaliśmy kilku zawodników, którzy wezmą udział podczas...

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...

Awans reprezentacji Polski w rankingu FIFA!

Awans reprezentacji Polski w najnowszym wirtualnym rankingu FIFA. Dzięki...

KIA Stinger odchodzi z rynku. Następca niestety jest elektrykiem.

Następca choć już jest na rynku chwilę to nie...

Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Restrykcje związane z pandemią koronawirusa w Chinach zapoczątkowały protesty....


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.