92
Views

Co prawda według mnie telewizja jest już reliktem przeszłości, jednak nadal jest obiektem zainteresowania wielu osób. Nasuwa się pytanie, czy jest dostępna telewizja online za darmo? Okazuje się, że tak! Mowa o 50 kanałach!

Jeśli chcesz oglądać TV online za darmo, możesz wybrać kilka opcji dostępnych dziś na rynku. Jednym z wariantów jest skorzystanie z pilot.wp.pl. Niebawem ma się to zmienić, bowiem na rynku ma pojawić się nowa platforma – Pluto TV. Obecnie pojawia się informacja, że telewizja będzie dostępna wkrótce. Obecnie z oferty skorzystać mogą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy mają do dyspozycji aż 300 programów za darmo. Oczywiście, należy spodziewać się reklam.

Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów!
Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów!

Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów! Jak oglądać?

Jak już wspomniałem, teraz macie możliwość oglądania telewizji za darmo za pomocą między innymi WP Pilot. Niebawem ma się pojawić alternatywa – Pluto TV. Wszystko za sprawą aplikacji, która będzie dostępna w telewizorach z zainstalowanym systemem Android TV. Warto również zauważyć, że podobne rozwiązanie oferuje w swoich telewizorach Samsung.

Kolejną opcją na darmową telewizję jest wykorzystanie anteny i dekodera DVB-T2. Dzięki niemu możemy oglądać telewizję naziemną.

Kategoria artykułu
AGD i RTV · Internet
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.