Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów!

Co prawda według mnie telewizja jest już reliktem przeszłości, jednak nadal jest obiektem zainteresowania wielu osób. Nasuwa się pytanie, czy jest dostępna telewizja online za darmo? Okazuje się, że tak! Mowa o 50 kanałach!

Jeśli chcesz oglądać TV online za darmo, możesz wybrać kilka opcji dostępnych dziś na rynku. Jednym z wariantów jest skorzystanie z pilot.wp.pl. Niebawem ma się to zmienić, bowiem na rynku ma pojawić się nowa platforma – Pluto TV. Obecnie pojawia się informacja, że telewizja będzie dostępna wkrótce. Obecnie z oferty skorzystać mogą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy mają do dyspozycji aż 300 programów za darmo. Oczywiście, należy spodziewać się reklam.

Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów!
Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów!

Telewizja online za darmo? Dostępnych aż 50 kanałów! Jak oglądać?

Jak już wspomniałem, teraz macie możliwość oglądania telewizji za darmo za pomocą między innymi WP Pilot. Niebawem ma się pojawić alternatywa – Pluto TV. Wszystko za sprawą aplikacji, która będzie dostępna w telewizorach z zainstalowanym systemem Android TV. Warto również zauważyć, że podobne rozwiązanie oferuje w swoich telewizorach Samsung.

Kolejną opcją na darmową telewizję jest wykorzystanie anteny i dekodera DVB-T2. Dzięki niemu możemy oglądać telewizję naziemną.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

iPhone 15 Ultra. Pierwsze informacje na temat nowego smartfona!

Tak, seria iPhone 14 zadebiutowała na początku tego miesiąca,...

MSI zapowiada dysk Spatium M570 z prędkością nawet 12,3 GB

Firma MSI zapowiedziała nowy dysk SSD na interfejs PCIe...

Aplikacja Biedronka cieszy się ogromną popularnością

Sieć sklepów Biedronka pochwaliła się wynikami popularności jakie osiągnęła...

Pierwsi producenci już prezentują karty RTX 4090 i RTX 4080

Po wczorajszej prezentacji nowych kart graficznych od NVIDII sieć...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.