Connect
To Top

Telewizor też może tworzyć dekoracyjny dodatek wystroju wnętrz

Rzeczywiście wielkie czarne pudła, czyli odbiorniki telewizyjne minionej epoki nieco straszyły w domowych salonach. Zajmowały sporo miejsca i nie były zbyt okazałe. Dzisiaj miłośnicy spędzania wolnego czasu przed telewizorem mają powody do zadowolenia. Ich TV może wyglądać jak dzieło sztuki i świetnie wpisywać się w najnowsze wnętrzarskie trendy. Dowiedz się, jak sprawić, by odbiornik telewizyjny stał się dekoracją Twojego domu.

Który Smart TV UHD 4K zawiśnie na ścianie w Twoim salonie?

 Jesteś fanem wylegiwania się na kanapie przed telewizorem? Nie wyobrażasz sobie wieczoru bez ulubionego serialu albo ciekawego filmu? Mamy świetną propozycję dla miłośników szklanego ekranu, którzy jednak chcą cieszyć się niebagatelnym wnętrzem i cenią sobie wystrój domu, w którym telewizor nie staje się jego centrum.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego odbiornika, postaw na smart tv uhd 4k. Przede wszystkim to telewizor wykorzystujący najnowocześniejszą technologię, dzięki której przy wysokiej rozdzielczości obraz jest idealnie ostry i wyrazisty a barwy odzwierciedlają te naturalne. Najlepsze telewizory UHD pozwolą nie tylko na optymalną jakość odbioru, ale sprawią również, że TV będzie elementem dekoracji wnętrza. Przykładem może być model The Frame, który po wyłączeniu zamienia się w obraz ulubionego artysty albo zdjęcie z prywatnej kolekcji.

 

Najlepsze telewizory UHD – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pamiętaj jednak, że najlepsze telewizory UHD pozwolą Ci nie tylko zamienić ścianę w stylową galerię. To przecież odbiorniki o wielu funkcjach. Rozdzielczość wyrażana w pikselach o 4 razy większych niż przy standardowych odbiornikach Full HD, dają szansę uzyskania efektu trójwymiarowości. Jeśli wybierzesz model z zakrzywionym ekranem, obraz będzie jeszcze głębszy i przeniesie Cię prosto do wirtualnego świata.

Warto patrzeć nie tylko na stylistykę, chociaż rzeczywiście smart tv uhd 4k The Frame zachwyca dekoracyjnymi akcentami – można w nim dodatkowo wymieniać ramy. Telewizor 4k dostępny jest już od 40 cali, ale optymalny jest ten 55 calowy. Pod uwagę warto brać też obsługę różnych formatów. Co ciekawe, odbiornik TV może służyć wtedy jako odtwarzać zdjęć, prywatnych nagrań czy najlepszych gier. A to wszystko oczywiście przy najlepszej jakości obrazu.

 

Na jakie korzyści możesz liczyć, wybierając Smart TV UHD 4K?

Jeśli nadal zastanawiasz się, który smart tv uhd 4k wybrać, podsumujemy dla Ciebie największe zalety odbiorników, które dzisiaj oferują topowi producenci:

  • – wyrazisty i ostry obraz,
  • – idealnie naturalne barwy,
  • – efekt trójwymiaru,
  • – minimalnie płaski ekran, doskonale wpisujący się w nowoczesny styl wystroju wnętrz,
  • – telewizor, który może być obrazem,
  • – jeden odbiornik o szerokim zastosowaniu. Umożliwia oglądanie ulubionych seriali i filmów, ale również przeglądanie zdjęć, prywatnych nagrań oraz granie.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media