Action wikipedia
203
Views

Ten gadżet z Action to prawdziwy hit i szczerze mówiąc, co powinieneś wyposażyć nim swoją sypialnię. O czym mowa? Cyfrowy budzik Xtronic nie tylko obudzi Cię o ustalonej porze, ale naładuje Twój smartfon oraz inne urządzenie! Posiada ładowarkę indukcyjną oraz port USB!

Budzik, który nie służy tylko do budzenia

Jeśli mówiąc budzik, myślisz o urządzeniu, które wyświetla godzinę i bije na alarm, kiedy trzeba wstać, to ten gadżet z Action całkowicie przeczy tej definicji. Budzik Xtronic to cyfrowe urządzenie, które oferuje zdecydowanie większą funkcjonalność niż standardowe urządzenie tego typu.

Przeczytaj także: Obowiązkowe wyposażenie garażu. Kup je w Lidlu 50 zł taniej!

Cyfrowy budzik Xtronic został wyposażony w bardzo przydatne rozwiązanie, jakim jest ładowarka indukcyjna Qi z funkcją szybkiego ładowania smartfona. Jest to niezwykle przydatne urządzenie, które możemy postawić na naszej szafce nocnej. A to nie wszystko, ponieważ ten gadżet posiada także port USB, dzięki któremu naładujemy inne urządzenie – słuchawki, zegarek czy tablet!

Gadżet z Action, który musisz mieć

Budzik cyfrowy Xtronic jest więc wielofunkcyjnym urządzeniem, które z pewnością przyda się każdemu. Nie tylko pozwala na naładowanie kilku urządzeń, ale również obudzi nas wtedy, kiedy trzeba. Zaletą urządzenia jest również niska cena, ponieważ w sklepie Action możemy kupić go za 46,95 PLN!

Budzik posiada duży i czytelny wyświetlacz LED, który jest w stanie wyświetlić zarówno datę, jak i godzinę, został wyposażony ładowarkę indykcyjną Qi i port USB oraz dostępny jest w dwóch kolorach.

Link do oferty znajdziecie tutaj.

Źródło i zdjęcia: Action/Zdjęcie główne: Wikipedia

Kategoria artykułu
Gadżety
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.