Ten serial pokochały miliony Polaków! Będzie 2. sezon!
124
Views

Nie każda polska produkcja odbierana jest pozytywnie, jednak ten serial pokochały miliony Polaków. Prześmiewczy, z głupkowatym humorem i pokazujący realia polskich chłopów serial 1670 powróci na Netflixa. Gigant zapowiedział drugi sezon!

Ten serial pokochały miliony Polaków – 1670 z 2. sezonem!

1670 to komediowy serial, który opowiada o pewnym szlachcicu, którego największą ambicją jest zostanie najsłynniejszym Janem Pawłem w historii naszego pięknego kraju. Produkcja stała się istnym hitem w kraju nad Wisłą, od czasu premiery 13 grudnia 2023 roku, przez 11 tygodni utrzymywała się na liście TOP 10 w Polsce.

Ten serial pokochały miliony Polaków! Będzie 2. sezon!
Czy szlachcic Jan Paweł zostanie Adamczewski zostanie najsłynniejszym Janem Pawłem w dziejach Polski? O tym przekonamy się w drugim sezonie. Fot. mat. prasowe.

Przeczytaj także: Już nie tylko na Polsacie. Zobaczysz go kiedy tylko chcesz!

Nie tylko fani docenili komediową opowieść na temat szlachcica, jego chłopów i przeszkód, które napotyka podczas dążenia do swojej życiowej misji. Serial został doceniony przez Polską Akademię Filmową, która uznała go za najlepszy filmowy serial fabularny i otrzymał statuetkę Orła. Teraz wiemy już, że powstanie drugi sezon!

Netflix potwierdza rozpoczęcie praca nad kolejnym sezonem

Platforma potwierdziła, że serial 1670 będzie kontynuowany i okazuje się, że prace nad 2. sezonem już ruszyły. Scenariusz zostanie napisany przez Jakuba Rużyłło, który odpowiadał również za pierwszy sezon. Premiera drugiego sezonu zaplanowana na 2025 rok.

Od chwili przeczytania pierwszych stron scenariusza Jakuba Rużyłły wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zespół utalentowanej obsady i twórców, na czele z duetem reżyserskim Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, stworzył serial niezwykle oryginalny i rezonujący z poczuciem humoru Polaków. Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu produkcji i ogromnej sympatii widzów. Cieszymy, że możemy oficjalnie potwierdzić to, na co czekają fani i ogłosić rozpoczęcie prac nad kolejnym sezonem produkcji.

Kuba Razowski, Netflix Series Manager, CEE

Źródło: Opr. wł./info. prasowa Netflix

Kategoria artykułu
Film
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.