Spin-off Gry o Tron anulowany. Miał być o wielbionej postaci
376
Views

Popularny i uwielbiany serial HBO na całym świecie zakończył się w 2019 roku. Zaraz po jego zakończeniu pojawiły się informacje na temat produkcji, które opowiadałby historie z tego uniwersum. Niestety, spin-off Gry o Tron dotyczący postaci Jona Snowa został zawieszony. Powiedział o tym sam aktor.

Spin-off Gry o Tron na temat Jona Snowa zawieszony

Jon Snow, grany przez Kita Harringtona, to bez wątpienia, jednak z najważniejszych i najbardziej lubianych postaci w serialu HBO, Gra o Tron. Przywódca Nocnej Straży, Król Północy, Aegon Targaryen, prawowity następca Żelaznego Tronu skradł serca widzów na całym świecie swoją prawowitością i honorem. Nic dziwnego, że fani na całym świecie chcieli zobaczyć dalszego przygody Jona Snowa, którego losy po zabiciu swojej ciotki, Daenerys nie są zbyt jasne.

Spin-off Gry o Tron anulowany. Miał być o wielbionej postaci. Fot. HBO
Od zakończenia Gry o Tron minęło 5 lat. Na ten moment dostaliśmy jeden spin-off – Ród Smoka. Fot. HBO

Przeczytaj także: Ten serial pokochały miliony Polaków! Będzie 2. sezon!

W 2022 roku swoją premierę miał Ród Smoka, czyli prequel do historii rozgrywających się w Grze o Tron. Ten spin-off Gry o Tron zyskał niesamowitą popularność, dlatego też fani chcieliby zobaczyć kolejne produkcje z tego uniwersum. Tą najbardziej wyczekiwaną były opowieści o wspomnianym wyżej Jonie Snow. Niestety, prace nad projektem zostały zawieszone.

Kit Harrington szczerze na temat produkcji

O tym, że spin-off Gry o Tron na temat Jona Snow został anulowany, poinformował sam aktor, który przez lata wcielał się w ten postać. Kit Harrington wyznał, że w tym momencie nie ma odpowiedniej i ekscytującej historii na temat Aegona Targaryena, którą można by opowiedzieć.

Postać prawowitego następcy Żelaznego Tronu jest niezwykle ciekawa, jednak na ten moment fani muszą ograniczyć się do swojej fantazji i samemu tworzyć scenariusze, w których to Jon Snow powraca zza muru i siada na tronie. Sam aktor wyraził nadzieje, że w przyszłości pomysł na odpowiednią historię dla tej postaci powstanie i zostanie zrealizowany na srebrnym ekranie.

Źródło: opr. wł./Deadline, Zdjęcia: HBO

Kategoria artykułu
Film
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.