Connect
To Top

TOP10 Najdroższe obrazy świata

Ceny dzieł, które zostały stworzone przez Pabla Picasso, Leonarda Da Vinci, czy innych malarzy są naprawdę wysokie. Chcecie wiedzieć ile trzeba zapłacić za najdroższe obrazy świata? Jeśli tak, zapraszam do dalszej lektury artykułu.

Wstecz1 z 12Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Najdroższe obrazy świata. Jak myślisz, ile mogą kosztować?

Ile może kosztować obraz? Tysiąc złotych? Sto tysięcy? Może sto milionów? Wszystko zależy od zasobności portfela osoby zainteresowanej oraz oczywiście od tego ile chce przeznaczyć na dane dzieło. W 2017 roku sprzedano obraz za rekordową kwotę. Aby “nie spoilerować” nie przedstawiam jej na samym początku artykułu. Rzecz działa się w domu aukcyjnym Christie’s, a konkretnie w jej oddziale w Nowym Jorku. Sprawdźcie listę dziesięciu najdroższych obrazów świata.

Wstecz1 z 12Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media