Uber Explore zaplanuje Ci czas. Ciekawa funkcja!

Uber kojarzy się przede wszystkim z przejazdami oraz dowozem jedzenia. Teraz do aplikacji trafiła nowa funkcja – Uber Explorer. Ułatwi ona nam pobyt w mieście i zaplanuje nam wolny czas. Wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem i może osiągnąć sukces! 

Wyjście na miasto będzie jeszcze prostsze?

Planujesz wycieczkę do nowego miasta, jednak nie zrobiłeś wcześniej rozeznania i nie wiesz, jak spędzić w nim czas? Uber Explore to nowa funkcja, która pojawiła się w aplikacji. Jej zadaniem jest pomoc w zaplanowaniu pobytu w nowym mieście. Jest to funkcja, która ma dopełnić ofertę przewozową i dostarczania jedzenia. 

Przeczytaj także: Netflix szykuje bardzo ciekawą funkcję. O czym mowa?

Korzystać z niej mogą nie tylko nowo przyjezdni, ale również osoby, które na co dzień mieszkają w danym mieście. Uber Explore to bowiem funkcja, która pozwoli nam na zaplanowanie wyjścia na miasto. Jest to świetna opcja dla osób, które nie potrafią wysiedzieć w domu, a nie mogą zdecydować się na wybór lokalu. 

Co oferuje Uber Explore?

Nowa funkcja okaże się bardzo pomocna. W specjalnej zakładce Uber Explore znajdziemy rekomendacje dotyczące tego, co możemy zrobić na mieście. W aplikacji będzie możliwe zarezerwowanie stolika w restauracji, czy informacje na temat imprez kulturalnych, koncertów, czy różnego rodzaju pokazów. 

Będzie można też wybrać ciekawe miejsca i atrakcje znajdujące się w danym mieście. Funkcja ta zintegrowana jest z platformą Yelp. Na tę chwilę Uber Explore działa jedynie 15 miastach w USA i Meksyku. Oczywiście dodatkowym przywilejem jest automatyczne zamawianie przejazdów do danego miejsca. Wkrótce funkcja powinna trafić do innych krajów, w tym także do Polski, jednak nie ma żadnych informacji, kiedy to nastąpi. 

Źródło: Mashable

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Paulo Sousa w Interze? Portugalczyk przejmie drużynę z San Siro?

Portugalski szkoleniowiec pozostaje bez pracy od czerwca tego roku,...

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku

Perspektywy zawodowe po studiach prawniczych w 2022 roku. Studia...

Jak przygotować samochód do zimy 2022/23? Poradnik

Zima zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia robi się...

Chelsea vs AC Milan. Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów na żywo?

Po wczorajszych emocjach związanych z powrotem Ligi Mistrzów dziś...

Jerzy Brzęczek został zwolniony z Wisły Kraków!

Wisła Kraków w poprzednim sezonie spadła do I Ligi...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj