Connect
To Top

Usuwanie wiadomości z Facebook Messenger niebawem dostępne

Czasami wysyłamy do kogoś tekst, jednak po chwili tego… żałujemy. Można powiedzieć, że czasu się nie cofnie, jednak komunikator WhatsApp umożliwia skasowanie wysłanej treści. Usuwanie wiadomości z Facebook Messenger także niebawem będzie dostępne. Funkcja ta trafiła na urządzenia z systemem iOS.

Usuwanie wiadomości z Facebook Messenger wkrótce będzie możliwe

Zapewne nie raz chcieliśmy usunąć treść, którą wysłaliśmy do kogoś. Niestety po wysłaniu tekstu mogliśmy o tym zapomnieć, ponieważ komunikatory nie posiadały takiej funkcji. No dobrze, oprócz WhatsApp, który umożliwia skasowanie tekstu do godziny po jego wysłaniu. Usuwanie wiadomości z Facebook Messenger pojawiło się już na iOS. Chodzi o iPhone‘y i iPad’y. Aplikacja pozwala na cofnięcie wysłanej treści do dziesięciu minut od jej wysłania. Może nie jest to wybitnie długi czas, jednak w pewnych sytuacjach będzie zbawienny. Szczególnie dotyczy to mężczyzn, ponieważ dobrze wszyscy wiemy, jak pamiętliwe są kobiety.

 

Kasowanie wiadomości z Messengera

Usuwanie wiadomości z Facebook Messenger pojawiło się na iOS w wersji oprogramowania numer 191.0. Funkcja jest na chwilę obecną w fazie testów, aczkolwiek można się tylko domyślić, że niebawem kasowanie wiadomości z Messengera będzie dostępne dla wszystkich. Pierwszy raz taką możliwość zaobserwowano w październiku. O konkretnej dacie wprowadzenia funkcji usuwania wysłanych wiadomości zapewne dowiemy się w przeciągu kilku tygodni.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media