115
Views
Viaplay zmaga się z wielomilionowymi stratami w tym roku.
Viaplay zmaga się z wielomilionowymi stratami w tym roku.

Viaplay w Naszym kraju gości ponad rok czasu i w zasadzie przez cały ten okres spada na nią fala krytyki. Użytkownicy głównie żalą się na słabą jakość transmisji i problemy techniczne, a teraz do tego doszły jeszcze podwyżki cen, które będą obowiązywać od przyszłego roku. Właśnie od przyszłego roku platforma zyska także możliwość transmitowania Formuły 1, a już od 5 sierpnia tego roku do jej oferty zagościły mecze Premier League. Sama firma jest bardzo zadowolona z zainteresowania, bo jak podaje pod koniec marca miała prawie 600 tysięcy płacących użytkowników. W większości byli to Polacy.

Przeczytaj także: Superpuchar Europy: Real Madryt vs Eintracht Frankfurt

Viaplay na problemy finansowe mówi podwyżka.

Viaplay poinformowało, że od przyszłego roku będzie podwyżka abonamenty z aktualnych 34zł, na aż 55zł. Prawdopodobnie może to być związane z stratą, jaka firma zanotowała w tym roku. Mówi się o około 130 milionach euro. Niestety już wielu klientów mówi pass i nie ma zamiaru kupować abonamentu. Przede wszystkim głośno o tym na forach Formuły 1, gdzie kibice wolą wybrać F1 TV Pro ze względu na wiele więcej funkcji i zdecydowanie przystępniejszą cenę.

Źródło: Sport Marketing

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii biznes.

Kategoria artykułu
Biznes · Sport
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.