„W lesie dziś nie zaśnie nikt” - pierwszy polski horror z krwi i kości
„W lesie dziś nie zaśnie nikt” - pierwszy polski horror z krwi i kości

W lesie dziś nie zaśnie nikt – pierwszy polski horror z krwi i kości

Akcja filmu “W lesie dziś nie zaśnie nikt” rozpoczyna się na obozie offline, na który wysłana została grupa nastolatków uzależniona od technologii. Podczas pozornie niewinnej wędrówki po lesie dochodzi do bardzo dziwnych wydarzeń, które w rezultacie prowadzą do rozpaczliwej walki o życie. Nastolatkowie będą musieli walczyć o przetrwanie z czymś, czego nie wiedzieli nawet w najciemniejszych czeluściach internetu. W obliczu wielkiego niebezpieczeństwa nie tylko poznają siebie, ale również doświadczą tego czym jest prawdziwa miłość, przyjaźń i poświęcenie. Czy uda im się przetrwać? O tym przekonamy się 13 marca 2020, kiedy to film trafi na ekrany kin w całej Polsce. 

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” pierwszym tak mocnym polskim horrorem

Podczas gdy na całym świecie horror przeżywa renesans, w Polsce horror jako gatunek filmowy w Polsce praktycznie nie istnieje. Zainteresowanie tym gatunkiem jest niezwykle wysokie, a filmy z tego gatunku posiadając coraz ciekawsze i nieoczywiste formy. “W lesie dziś nie zaśnie nikt” będzie pierwszym współczesnym horrorem, który będzie skierowany do tak szerokiej publiczności. Podczas realizacji filmu twórcy podeszli do produkcji ze świeżym spojrzeniem i nieszablonowymi pomysłami. Dzięki temu produkcja przygotowana została z dbałością o każdy detal. Niesamowicie wciągająca mroczna historia, oprawiona soczystymi i krwawymi kadrami będą zarazem przyciągać i odrzucać, a klimatyczna ścieżka dźwiękowa nieustannie będzie budować napięcie. 

W lesie dziś nie zaśnie nikt
W lesie dziś nie zaśnie nikt

Gwiazdorska obsada

“W lesie dziś nie zaśnie nikt” to horror z gatunku slasher. Widzowie mogą być pewni, że na ekranie pojawią się dramatyczne i krwawe sceny. Bartosz M. Kowalski, autor głośnego “Placu zabaw”, który podczas festiwalu filmowego w Gdyni został nagrodzony nagrodą za najlepszy debiut oraz okrzyknięty najbardziej kontrowersyjnym filmem w polskiej kinematografii ostatnich lat. 

W filmie pojawią się największe gwiazdy młodego pokolenia wspierane przez doświadczonych aktorów. W filmie zagrają m.in.: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz i Gabriela Muskała. 

Za produkcję odpowiada największy dom produkcyjny w Polsce – Akson Studio („Katyń”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Atak paniki”, „Miasto 44”). Dystrybutorem filmu jest NEXT FILM.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Adidas stworzył buty z plastikowych odpadów