304
Views

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce telefonicznej będzie miała miejsce na najbliższej gali! Jakie zasady będą obowiązywać podczas tego “starcia”?

Walka w budce telefonicznej – czy to nie przesada?

Przyzwyczailiśmy się, że w Rosji wszystko jest możliwe. Pod względem “urozmaicania” sobie sportów walki, Rosjanie nie mają sobie równych. Car-Jitsu, slap fighting czy właśnie walka w budce to “creme de la creme” rosyjskiej rozrywki. Na czym polega starcie w budce telefonicznej? Cóż. Jak w każdym sporcie uderzanym trzeba pokonać swojego przeciwnika, a do tego celu zawodnicy używają pięści. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ringiem pojedynku jest prawdziwa budka telefoniczna.

PRIME Show MMA 3 zorganizuje pierwszą w Polsce walkę w budce telefonicznej. W niej zmierzy się Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak z Jakubem Lasikiem. Starcie bez limitu czasowego oznacza brutalny pojedynek, który zakończy się dopiero po nokaucie. Gala PRIME Show MMA 3 odbędzie się 1 października, a w walce wieczoru zmierzy się Martyna “Pysia” Zbirańska z Pauliną Hornik. Zobaczcie poniżej jak wygląda taka walka.

https://www.youtube.com/watch?v=49AGO0rRr90

Bilety na galę dostępne tutaj!

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.