Site icon MenWorld.pl

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy na pełnym zwiastunie!

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy to chyba najbardziej wyczekiwana produkcja w świecie seriali fantasty. Amazon dołożył wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkim i pod względem graficznym produkcja prezentuje się niesamowicie. Jak będzie z fabułą? O tym dowiemy się we wrześniu, a teraz sprawdźcie pełny zwiastun!

Władca Pierścieni Pierścienie Władzy sprosta wymaganiom widzów?

Stworzenie filmu, serialu czy gry na podstawie powieści J. R. R. Tolkiena jest niezwykle trudnym zadaniem. Połowicznie udało się to Peterowi Jacksonowi, który odpowiada za dwie filmowe trylogie z tego uniwersum – Władcę Pierścieni i Hobbita. O ile fani zachwycają się nad tym pierwszym, to Hobbit nie przypadł im do gustu. Czy w przypadku serialu Władca Pierścieni Pierścienie Władzy będzie inaczej? Amazon ma taką nadzieję!

Przeczytaj także: Netflix i Microsoft nawiązały współpracę. Gigant z Redmond dostarczy reklamy do serwisu

Serial tworzony przez Amazona jest najdroższą w historii produkcją, która kierowana jest na srebrny ekran. Nieoficjalnie mówiło się, że na produkcję serialu Władca Pierścieni Pierścienie władzy gigant rynku e-commerce przeznaczył aż miliard dolarów. Patrząc na to, że planowane jest pięć sezonów, to mówimy tutaj o naprawdę wielki pieniądzach. Miejmy nadzieje, że budżet przeniesie się na jakość produkcji. 

Pełny zwiastun serialu trafił do sieci

Amazon już wcześniej nieco rozdrażnił fanów twórczości J. R. R Tolkiena, ponieważ Królowa Numeronu, Tar-Miriel ma być postacią o ciemniejszym kolorze skóry, co nie zgadza się z opisem postaci w Silmarillionie opisującym powstanie Śródziemia. Niemniej jednak akcja fabuły serialu toczy się w Drugiej Erze. Opowieść skupi się na wytworzeniu Pierścieni Władzy, a my zobaczymy Saurona w “ludzkiej” postaci. 

Wczoraj w sieci pojawił się pełny zwiastun serialu “Władca Pierścieni Pierścienie Władzy”, na którym możemy zobaczyć młodą Galadrielę, Elrodna oraz przedstawicieli ras zamieszkujących ziemie Śródziemia. Do tej pory Amazon nie pokazał jednak nic konkretnego, dlatego też musimy uzbroić się w cierpliwość. Po udostępnionych dotychczas zwiastunach niezbyt czuć klimat tamtejszego uniwersum, jednak mam nadzieję, że sam serial nam go przekaże. 

The Lord of the Rings: The Rings of Power – Main Teaser | Prime Video

Premiera serialu Władca Pierścieni Pierścienie Władzy odbędzie się we wrześniu na platformie Prime Video. 

Źródło: YouTube

Exit mobile version