116
Views
Włodzimierz Smolarek trafi do gry FIFA 23 jako bohater FUT
Włodzimierz Smolarek trafi do gry FIFA 23 jako bohater FUT

W poprzedniej odsłonie gry od Electronic Arts mieliśmy okazję pograć postacią jaką jest Jerzy Dudek. W kolejnej odsłonie będzie to Włodzimierz Smolarek. Karta będzie stylizowana na bohaterów komiksów Marvela, które będą wydane ze względu na współpracę z marką Marvela z okazji mistrzostw świata w katarze. Poza rodakiem karty z tej serii otrzyma również 20 innych piłkarzy, a do tej pory ujawniono, że będą to m.in. Saeed Al-Owairana, Hidetoshi Nakate, Jay-Jay Okoche, Rudi Völlera, Dirk Kuyt, Jean-Pierre Papina oraz Sidney Govou.

Włodzimierz Smolarek. Co osiągnął?

Z reprezentacją zdobył trzecie miejsce na mistrzostwach świata w 1982 roku i uczestniczył w mundialu cztery lata później. W karierze klubowej świętował zdobycie Pucharu Polski oraz dwóch tytułów mistrza Polski z Widzewem Łódź. Zdobył również Puchar Niemiec w barwach Eintrachtu Frankfurt.

Źródło: ithardware

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Kategoria artykułu
Gry · Sport
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.