Test Xblitz Z10 Slim. Kamera samochodowa za 200 zł. Da radę?
184
Views

Trwa okres wakacyjny, dlatego takie 7000 zł do wydania na portalu wakacje.pl byłoby jak najbardziej fajnym bonusem, prawda? Tak właśnie Xblitz kusi nas i zachęca do wzięcia udziału w konkursie. Dodam tylko, że marka organizuje go wspólnie ze sklepem internetowym Vobis.

Jak zdobyć 7000 zł jako voucher Wakacje.pl? Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy kupić w sklepie Vobis jeden z produktów Xblitz, który jest objęty rabatem wynoszącym 20%. Minimalna wartość koszyka wynosi 149 złotych. Następnie trzeba opisać wymarzone wakacje. Takie zadanie konkursowe trzeba wysłać na adres konkurs@xblitz.pl. Pamiętajcie, że trzeba dołączyć dowód zakupu wspomnianego sprzętu Xblitz. Macie na to czas do 23.07.2023. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher, który będzie mógł wykorzystać na łamach portalu wakacje.pl, który jest w pewnym stopniu porównywarką ofert wakacyjnych wielu czołowych biur podróży działających w Polsce.

Xblitz kusi. Możesz zdobyć 7000 zł jako voucher Wakacje.pl
Xblitz kusi. Możesz zdobyć 7000 zł jako voucher Wakacje.pl

Zdobądź 7000 zł do wykorzystania na wakacje.pl. Xblitz kusi konkursem

Do zakupu urządzeń marki Xblitz raczej nie trzeba nikogo zachęcać. Wielokrotnie testowałem produkty – zarówno kamery samochodowe, jak i uchwyty czy nawet transmitery FM i stwierdzam, że to dobrze wyceniony sprzęt, który oferuje dobrą jakość. Z resztą, widać to po ilości zakupionych wideorejestratorów, których logo widnieje często w filmach z różnych zdarzeń drogowych. Sama marka chwali się, że z alkomatów czy kamer samochodowych tej firmy korzysta już półtora miliona kierowców w Europie. Robi wrażenie, prawda?

Test Xblitz X7 GPS - tania kamera samochodowa z GPS
Xblitz kusi. Możesz zdobyć 7000 zł jako voucher Wakacje.pl

Pozostaje więc zakup sprzętu za minimum 149 zł w Vobis i odrobina kreatywności, a będziecie o krok od wygrania vouchera. Trzymam za Was kciuki! Jeśli chcecie przeczytać regulamin i ogólnie sprawdzić promocję, kliknijcie w ten link.

Sprawdź nasz test kamery samochodowej Xblitz X7 GPS.

Kategoria artykułu
Rozrywka
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.