Xblitz Professional V3 Magnetic

Xblitz Professional V3 Magnetic – wideorejestrator polskiej marki

Xblitz, polska marka wprowadza do swojej oferty nowy wideorejestrator z bestsellerowej serii kamer samochodowych. Xblitz Professional V3 Magnetic to urządzenie nagrywające w rozdzielczości 4K, a także posiadające magnetyczny uchwyt, w którym znajduje się moduł GPS. Dzięki temu kamera jest w stanie uzyskać informacje o położeniu pojazdu oraz z jaką prędkością się porusza. 

Xblitz Professional V3 Magnetic oferuje wysoką jakość obrazu

Jakość nagrania jest najważniejszym aspektem tego typu urządzeń jeśli dojdzie do stłuczki. Professional V3 Magnetic to wideorejestrator, który może pochwalić się nagrywaniem obrazu w rozdzielczości 4K. To sprawia, że nagrywany materiał jest bardzo szczegółowy, detaliczność obrazu jest znacznie większa niż w przypadku kamer Full HD. O jakość materiałów dba sensor Sony IMX415, który zapewnia ostrość i szczegółowość obrazu. Warto również wspomnieć o szerokim kącie widzenia – 150 stopni oznacza, że kamera Xblitz Professional V3 Magnetic nagra znacznie większy obszar. 

GPS dbający o najważniejsze informacje 

Kamera samochodowa Xblitz Professional V3 Magnetic posiada również funkcje, które pozwolą udowodnić naszą niewinność. Model ten, dzięki modułowi GPS umieszczonemu w magnetycznym uchwycie będziemy w stanie określić z jaką prędkością poruszaliśmy się na drodze, i gdzie dokładnie znajdował się nasz samochód. Na pokładzie znalazła się również funkcja G-Sensor, która odpowiedzialna jest za zabezpieczenie nagrania w momencie kolizji, lub awaryjnego i gwałtownego hamowania. Cenny plik jest zabezpieczony i nie zostaje nadpisany przez nowe materiały, które rejestruje kamerka.  

Xblitz Professional V3 Magnetic

Dodatkowe funkcje na pewno się przydadzą

W kamerce Professional V3 Magnetic znajdziemy kilka dodatkowych funkcji, takich jak “loop recording”. Funkcja ta dba o to, aby na kamerce nigdy nie brakło miejsca. Wszystkie stare dane zapisywane na karcie pamięci, na których nie doszło do zdarzeń są nadpisywane i zastępowane przez nowe. Tym samym karta pamięci (maksymalnie może mieć 256 GB) nigdy się nie zapełni. Znajdziemy tutaj również łączność Wi-FI, która pozwala na połączenie kamerki z naszym smartfonem. Dedykowana aplikacja umożliwia nam przeglądanie nagrań z kamery, pobieranie ich na telefon oraz zmianę ustawień wideorejestratora.  

Dostępność wideorejestratora Xblitz Professional V3 Magnetic

Kamerka samochodowa Xblitz Professional V3 Magnetic dostępna jest na stronie producenta, oraz w sieci sklepów Media Markt w cenie 599 złotych. Zamawiając urządzenie na stronie producenta przesyłka jest darmowa. W pakiecie z Xblitz Professional V3 Magnetic znajdziemy uchwyt z taśmą 3M, czytnik kart microSD, instrukcję obsługi oraz zasilacz. 

Specyfikacja 

Procesor:Nt96670
Rozdzielczość nagrywania:Max. 4K
Sensor:SONY IMX 415
Obiektyw:6G+IR
Kąt widzenia:150 stopni
Wymiar:50x90x41mm
Waga:96g (bez uchwytu)
Pamięć:Karty micro SD do 256GB klasy 10
Format zapisu:MP4 H.265
Zasilanie:5V
USB:Mini USB (zasilanie)
Mikrofon/ Głośnik:Wbudowane
Odbiornik GPS:Dołączany magnetyczny
Bateria::Wbudowany superkondensator 2,7V/5F
G-sensor:Tak
Nagrywanie w pętli:Tak
Szeroki kąt widzenia:Tak
WDR:Tak
Zawartość zestawu:Kamera, Taśma 3M, Aktywny Uchwyt, Czytnik kart microSD, Instrukcja obsługi, Zasilacz
Numer produktu:XBL-CAR-DR046
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Elektryczne Volvo? Takie kupicie od 2030 roku tylko przez Internet