Xbox Cloud Gaming uruchomiony! Na początek promocja XGP Ultimate!

Microsoft uruchomił platformę Xbox Cloud Gaming, która pozwala na grę w najnowsze tytuły dosłownie na każdym urządzeniu! Do korzystania z usługi potrzebny jest abonament Xbox Game Pass Ultimate, który właśnie został mocno przeceniony!

Xbox Cloud Gaming w końcu dostępny na komputery PC

Microsoft od jakiegoś czasu zapowiadał, że platforma Xbox Cloud Gaming, która pozwoli na granie w najnowsze tytuły na dosłownie każdym urządzeniu, które znajduje się w naszym zasięgu. Microsoft dąży do takiej dostępności, jednak wszystko krok po kroku. Od dziś usługa Xbox Cloud Gaming jest oficjalnie dostępna na wszystkich przeglądarkach internetowych.

Przeczytaj także: Lodówka od Microsoft? Proszę bardzo, oto Xbox Mini Fridge

Reklama

Do tej pory usługa giganta z Redmond dostępna była jedynie na urządzeniach mobilnych pracujących na systemach Apple iOS. Teraz jednak Microsoft udostępnił ją na przeglądarki internetowe, co oznacza, że w najnowsze tytuły możemy zagrać na każdym komputerze. Usługa dostępna jest na komputery z systemem Windows 10 i działa na przeglądarce Microsoft Edge, Google Chrome i Safari. To samo tyczy się urządzeń mobilnych Apple, tam jedynym wymogiem jest system iOS 14.4 lub nowszy.

Do gry w najnowsze gry za pośrednictwem XCG Microsoft zaleca łącze internetowe o minimalnej szybkości 10 Mb/s i używanie kompatybilnego kontrolera.

microsoft xcloud Xbox Cloud Gaming
Od dziś możemy grać w najnowsze gry na dowolnym komputerze. Wszystko za sprawą Cloud Gaming!

Na początek wielka promocja Xbox Game Pass Ultimate

Wraz ze startem usług Gaming Cloud Microsoft przygotował świetną promocję na Xbox Game Pass Ultimate. Normalnie abonament kosztuje 50 złotych za miesiąc. W ramach nowej promocji zapłacimy jedynie 4 złote, a kolejne dwa miesiące otrzymamy za darmo!

xbox game pass ultimate
Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 złote za 3 miesiące? Lepszej okazji nie będzie!

Co najważniejsze, usługa nie tyczy się jedynie nowych użytkowników, ale również i powracających abonamentów. To doskonała okazja na sprawdzenie możliwości nowej usługi Microsoftu i przekonanie się na własnej skórze, jak wygląda przyszłość gamingu!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama