Na rynku znajdziemy wiele gadżetów dla graczy, które mają mniejszy lub większy sens. Microsoft postanowił dołożyć do tego kolejną cegiełkę i zaprezentował lodówkę. Lodówka Microsoft Xbox Mini Fridge stworzona została na bazie konsoli Xbox Series X i jest dość wyjątkowa!

Lodówka od Microsoft – a komu to potrzebne?

Gama akcesoriów dla graczy jest naprawdę szeroka. Znajdziemy tam nie tylko różnego rodzaju podstawki na kable, specjalne podkładki, kubki, ciuchy, ale również takie rzeczy jak maseczki z podświetleniem RGB. Można by polemizować nad sensem istnienia wielu z nich, jednak Microsoft przygotował coś, co może okazać się bardzo przydatne. Lodówka Microsoft, która w swoim wyglądzie przypomina konsolę Xbox Series X, prezentuje się naprawdę dobrze i może okazać się przydatna!

Przeczytaj także: Microsoft idzie na zakupy. Przejmie duże studia deweloperskie?

Gracze dużo czasu spędzają przed ekranem. W ten sposób szlifują swoje umiejętności. Bycie lepszym wymaga poświęceń, dlatego też lodówka Microsoft może być komfortowym urządzeniem. Nawadnianie się jest podstawą zdrowego trybu życia, a posiadanie pod ręką niewielkiej lodówki o gamingowym zacięciu będzie dla każdego gracza czymś wyjątkowym. Xbox Mini Fridge, bo tak nazywa się lodówka, to urządzenie, które pomieści maksymalnie dziesięć puszek o pojemności 330 ml.

Lodówka Xbox Mini Fridge trafi na rynek niebawem

Mogłoby się wydawać, że to żart – jak to lodówka od Microsoft? Xbox Mini Fridge to jednak realny projekt, który został zaprezentowany przez oficjalny kanał Xbox na YouTube. Według informacji podanych przez producenta, urządzenie to trafi na rynek w drugiej połowie 2021 roku. Nie wiadomo jednak, ile będzie kosztować to niewielkie urządzenie AGD.

Warto jednak dodać, że lodówka Xbox Mini Fridge nie będzie jednak typowym urządzeniem tego typu. Producent postanowił wyposażyć ją w układ chłodzenia Xbox Velocity. Na chłodzenie napojów jak najbardziej wystarczy, na trzymanie mięsa już nie za bardzo. Niemniej jednak, taki gadżet będzie z pewnością urządzeniem “must have” dla miłośników konsoli od Microsoft.