Xiaomi 12 Ultra na renderach. Jeśli tak będzie wyglądać, to będzie hitem 

Xiaomi 12 Ultra będzie najmocniejszą wersją smartfona, który zadebiutował na początku tego roku. Modele 12, 12 Pro i 12X zostały bardzo dobrze przyjęte, dlatego też oczekiwania względem wersji Ultra są dość wysokie. Pierwsze rendery pokazują, że jest na co czekać, bo jeśli smartfon będzie prezentował się tak, jak na grafikach, to na pewno będzie hitem. 

Xiaomi 12 Ultra na renderach. Jest designersko

Fani chińskiego giganta technologicznego czekają z niecierpliwością na premierę smartfona Xiaomi 12 Ultra. Smartfon ten ma być najmocniejszym modelem nie tylko w całej serii, ale w całej gamie telefonów producenta. Przede wszystkim ma oferować bardzo wysoką wydajność i świetne możliwości fotograficzne. 

Przeczytaj także: Samsung Galaxy S23 Ultra pozuje na renderach!

Reklama

W sieci pojawiły się rendery Xiaomi 12 Ultra wykonane w programie CAD. Grafiki koncepcyjne zostały wykonane na podstawie pojawiających się w sieci przecieków. Dzięki wizualizacji możemy zobaczyć, jak prawdopodobnie będzie prezentował się nadchodzący smartfon. Jeśli okażą się prawdziwe, to urządzenie będzie mogło startować do miana najładniejszego smartfona na rynku. 

Xiaomi 12 Ultra
Wyk. OnLeaks x Zoutonus

Aparat stworzony we współpracy z firmą LEICA

Rendery Xiaomi 12 Ultra zostały wykonane przez OnLeaks i prezentują smartfona z każdej strony. Opublikowane zdjęcia pokazują dużą wyspę aparatów, która na pewno nie przypadnie do gustu wszystkim. Aparat ma powstać we współpracy z firmą LEICA, z którą chiński producent nawiązał partnerstwo biznesowe. Główny sensor ma mieć 50 Mpix rozdzielczość, szerokokątny i peryskopowy obiektywy mają zaoferować po 48 Mpix. Aparat z przodu ma mieć 20 Mpix. 

Xiaomi 12 Ultra
Wyk. OnLeaks x Zoutonus

Xiaomi 12 Ultra ma posiadać zakrzywiony ekran, którego przekątna ma wynosić 6,6-cala. Smartfon chińskiego giganta technologicznego ma mieć dokładnie 161,9 x 74,3 x 9,5 mm. Kiedy smartfon zadebiutuje na rynku? Sugeruje się, że premiera nastąpi w przyszłym miesiącu. 

Źródło: GSMArena/Rendery: OnLeaks/Zoutonus

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama