94
Views

Od premiery Galaxy S22 Ultra minęło zaledwie parę miesięcy, a w Internecie pojawiły się pierwsze informacje o jego następcy – Galaxy S23 Ultra. Co wiemy na ten moment o nadchodzącym flagowcu koreańskiej firmy?

Samsung Galaxy S23 Ultra – wygląd

Wczoraj za sprawą Technizo Concept do sieci trafiły rendery oraz szczątki specyfikacji, jakimi miałby się cechować nowy smartfon Koreańczyków. Jak zatem miałoby owe urządzenie wyglądać?

galaxy s23 ultra ekran
Źródło: Technizo Concept

Cechy zachowane z poprzednika to z pewnością obecność zakrzywionego ekranu oraz rysika S-Pen umieszczonego w dolnej ramce konstrukcji. Ponadto, widzimy wcięcie w ekranie na aparat do selfie, co także nie odbiega od spadkodawcy.

galaxy s23 ultra aparat
Źródło: Technizo Concept

Różnic natomiast możemy się doszukiwać w wyspie aparatów która, wg. tych przecieków, miałaby zmienić kompletnie swe oblicze.

galaxy s23 ultra ekran i tył
Źródło: Technizo Concept

Samsung Galaxy S23 Ultra – specyfikacja

Na ten moment wiemy niewiele. Sercem Galaxy S23 Ultra miałby zostać Snapdragon 8 Gen2, aczkolwiek w Europie zapewne będziemy musieli zadowolić się kolejną odsłoną flagowego Exynosa. Oprócz tego mówi się o 45W ładowaniu przewodowym, co byłoby dość znaczącym postępem względem 25W w poprzedniku.

galaxy s23 ultra aparat i s-pen
Źródło: Technizo Concept

Pewnikiem jest także S-Pen widoczny na renderach, Android 13, czy skaner linii papilarnych zaszytych w ekranie. Kolejną duża zmianą natomiast ma być zastosowanie 200MP matrycy w głównym aparacie urządzenia.

Czy tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S23 Ultra?

Oczywiście omawiany wygląd czy specyfikacja to tylko przecieki, które nie muszą się sprawdzić, jednak implementacja 200MP matrycy aparatu w smartfonie tej klasy mogłaby wprowadzić nas w nową erę mobilnej fotografii. Oczywiście w połączeniu z dobrej jakości optyką oraz oprogramowaniem i wydajnym procesorem, bo bez tego niestety nie da się zrobić dobrego aparatu w takim urządzeniu.

A Wy, co myślicie? Render ma szansę okazać się bliski rzeczywistości, czy jednak inaczej wyobrażacie sobie Galaxy S22 Ultra? Dajcie znać w komentarzach!

Kategoria artykułu
Nowe technologie

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.