YouTube wprowadza słuchanie muzyki w tle! I to dla darmowych kont!

YouTube to serwis, z którego codziennie korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Od lat pragną oni jednego – słuchania muzyki w tle. Google udostępniło ją, jednak tylko dla użytkowników Premium. Teraz wszystko się zmieni, bo do funkcji tej dostęp będzie miało większe grono użytkowników!

YouTube wprowadza bardzo ważne zmiany

Słuchanie muzyki w tle na YouTube to coś, czego użytkownicy oczekiwali od kilku lat. Od wprowadzenia subskrypcji Premium z tej funkcji mogli korzystać jedynie użytkownicy płacący abonament. Najnowsze wieści na pewno spodobają się wszystkim użytkownikom. Na oficjalnym blogu platformy pojawił się wpis, który sugeruje, że wkrótce rozwiązanie to trafi do wszystkich.

Funkcja słuchania muzyki w tle na YouTube będzie więc dostępna nie tylko dla osób, którzy płacą abonament, ale również tych korzystających z darmowych kont. Opcję będzie dostępna oczywiście na urządzeniach mobilnych, a pierwszymi użytkownikami, którzy będą mogli z tego skorzystać, będą obywatele Kanady. Google odblokuje funkcję już 3 listopada 2021 roku!

Większy komfort korzystania z aplikacji

Udostępnienie funkcji odtwarzania muzyki w tle dla darmowych kont to nie jedyna nowość, z której skorzystają użytkownicy YouTube. Jak się okazuje, dostępne będzie także ciągłe odtwarzanie playlist oraz stacji radiowych opartych na naszych najczęściej odtwarzanych utworach. Działać to będzie bardzo podobnie jak w przypadku playlist na Spotify.

Przeczytaj także: YouTube pozwala na kontynuowanie oglądania na innych urządzeniach

Oczywiście podczas korzystania z tych funkcji w dalszym ciągu będziemy musieli od czasu do czasu słuchać reklam. Żeby sie ich pozbyć, konieczne jest zakupienie konta YouTube Premium. Dla zwiększenia komfortu korzystania z aplikacji, Google dodało także tryb jazdy Asystenta Google, który pozwoli na sprawne i bezpieczne wyszukiwanie kawałków podczas prowadzenia samochodu.

Źródło: 9to5Google

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

MOL zastępuje LOTOS. Korzystasz z Navigator? Co z punktami?

A więc stało się. Oficjalnie w Polsce MOL zastępuje...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Unia zdecydowała. Wszyscy mają mieć USB-C. iPhone też

Czyżby nadchodził koniec ery złącza Lightning? Wydaje mi się,...

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!