YouTube zamienia Rewind na Escape2021!

YouTube Rewind od pierwszego momentu pojawienia się w sieci nie był zbyt dobrze odbierany przez internautów. Platforma ogłosiła, że oficjalnie uśmierca ten pomysł. Wszyscy myśleli, że tego typu wydarzenie już nie powstanie, jednak w serwisie pojawiło się wydarzenie o nazwie Escape2021. O co chodzi?

YouTube zastępuje Rewind nowym wydarzeniem

YouTube jakiś czas temu ogłosiło, że rezygnuje z corocznego podsumowania z serii Rewind. Rok temu wideo w ogóle nie pojawiło się w planach platformy. Nic dziwnego, skoro Rewind 2019 zostało najbardziej zminusowanym filmem w historii serwisu. Okazuje się jednak, że platforma przygotowała zupełnie coś innego – Escape2021.

Przeczytaj także: Ukradli prawie 20 mln dolarów od YouTube. Oszustwo na dużą skalę!

Escape2021, czyli wydarzenie na żywo przygotowane przez YouTube dobędzie się za pięć dni i będzie trwało aż 24 godziny. Nie będzie to więc krótki filmik, a całodobowe, interaktywne wydarzenie, podczas którego widzowie będą mieli okazję na spotkanie z największymi gwiazdami muzyki, takimi jak BTS, czy Doja Cat.

Escape2021 to koncerty gwiazd i wyzwania dla użytkowników

YouTube Escape2021 to jednak coś więcej niż spotkanie gwiazd z fanami. Jak możemy przeczytać, podczas wydarzenia widzowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w wyzwaniach opartych na trendach mijającego roku. Oczywiście do tego wykorzystany zostanie czat na żywo. Po ukończeniu zadań użytkownik dostanie dostęp do obejrzenia występu danego artysty.

https://www.youtube.com/watch?v=eJRHqCRvD0c

Jacy artyści wystąpią podczas wydarzenia? Do tej pory udział w YouTube Escape2021 potwierdził zespół k-pop, BTS, amerykańska raperka i piosenkarka – DojaCat oraz popularna LoFi Girl. Całe wydarzenie podzielono na trzy rozdziały, dzięki temu każdy będzie mógł wziąć w nim udział. Wszystko rozpocznie się 16 grudnia o 6:00 naszego czasu.

Źródło: YouTube

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Przejechał Porsche 911 Turbo ponad milion kilometrów

Niektórzy są tak przywiązani do swoich aut, że pokonują...

Rysik dla iPhone trafi do sprzedaży? Apple ma projekt

Kilka lat temu rysiki byłby nieodłączną częścią palmtopów czy...

Jaka odzież na narty w 2022? Garść praktycznych porad

Odzież na narty to przede wszystkim dobrze oddychające i...

Apple może kupić Manchester United? Jest jednym z trzech zainteresowanych!

Rodzina Glazerów od lat jest właścicielem legendarnego klubu z...

Mattia Binotto odchodzi z Scuderia Ferrari! Oficjalne oświadczenie!

Mattia Binotto oficjalnie przestanie być szefem zespołu Scuderia Ferrari....


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!