Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Gdzie oglądać?

Już dziś startują Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Olimpiada zawsze gwarantuje szereg emocji i wszyscy mamy nadzieje, że nasi sportowcy przywiozą z Państwa Środka jak najwięcej medali. Gdzie oglądać poczynania naszych sportowców?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie zaczynają się już dziś!

Tegoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie zaczynają się właśnie dziś. 4 lutego rozpocznie się ceremonia otwarcia chińskiej olimpiady. Sportowe emocje zaczną się następnego dnia i już właśnie wtedy będziemy trzymać za naszych polskich sportowców.

Przeczytaj także: FBI ostrzega przed wyjazdem na Zimowe IO w Pekinie

Reklama

Szanse medalowe są, chociaż w ostatnim czasie szanse te mocno zmalały. Wszystko za sprawą zakażeń COVID-19. Jedna z głównych faworytek do medalu, Natalia Maliszewska, która reprezentuje Polskę w łyżwiarstwie szybkim. Polak otrzymała dwa pozytywne testy, dlatego też nie wystartuje w kwalifikacjach na dystansie 500 metrów. Możliwość startu zyska wtedy, gdy otrzyma dwa negatywne testy. Wszyscy liczą, że Polka będzie mogła wystąpić już w biegu na 1000 i 1500 metrów.

Gdzie oglądać zmagania Polaków?

Cała Polska patrzy również na skoczków narciarskich. W ostatnim czasie polscy skoczkowie nie prezentowali się najlepiej. Zwłaszcza Kamil Stoch, którego forma pozostawiała wiele do życzenia. W ostatnich jednak dniach czołowy polski skoczek skacze bardzo stabilnie, a dziś nawet wygrał trening. Zimowe IO to zupełnie inny typ imprezy, dlatego też motywacja jest na wyższym poziomie.

Gdzie zatem oglądać zmagania polskich zawodników? Zimowe Igrzyska Olimpijskie transmitowane są na kanałach Telewizji Polskiej. Dzień z IO zaczniemy serią próbną i kwalifikacjami skoczków na normalnej skoczni. W kolejnych godzinach odbywać się będzie transmisja pozostałych dyscyplin. Wszystko można oglądać na kanałach TVP, jak i na TVP Sport i Sport.tvp.pl.

1 - ilość komentarzy
  1. mam pakiet eurosportu w playerze i tam będę oglądać, najbardziej czekam na występ w slalomie gigancie Martyny Gąsienicy Daniel, mam nadzieję, że sobie świetnie poradzi 🙂 nie wiem czy uda mi się obejrzeć na żywo ale w player można zobaczyć powtórki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama